Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кола до 1000лв :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кола до 1000лв

    Е моя не е бил такси, купен е от магазин и километрите са си реални. И спря да прави проблеми, след като горенаписаното се смени с ново... В интерес на истината самия мотор не е правил проблеми и беше доста икономичен. Ама за мен това не е кола, още повече Мерцедес.
    Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

    Коментар


    • От: Кола до 1000лв

      Мерцедес... Мерцедес до 124 купе, от там нататък вече започва да си губи мерцедеското.. Ама то от кола до кола нали знаеш.. Разликата е голяма.. Комбито 2003 година, от как го имам, вече 4-та година, за ремонт съм похарчил 70 кинта + майсторлъка.. Късмет си е от България да купиш возило втора-трета ръка..

      Коментар


      • От: Кола до 1000лв

        Е то е ясно, че и Мерцовете са го ударили на ширпотреба и то от доста години! Все по-често срещана картинка по Софииските сервизи е да "обесят" мотора на някоя верига да виси, закачен само за някоя от дюзите на така любимото на механиците CDI, защото е срастнала към главата и излизане йок, както и феномена "безсимптомна смърт" . А ако се погледне в сайтовете за автотърговия, ще се намерят ЕС-класи след 2000-та година по 5-6 хилки...защо ли А БЕНЦБОС-а няма за какво да се сърди, защото неговите не са от тия кошници, а са големите бензинови 6-ци и 8-ци, които заедно със старите турбодизели извоюваха славата на Мерцедес! Това знаеш ли кога ще се счупи:
        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 06-09-13, 19:40. Причина: mobile.bg
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • От: Кола до 1000лв

          Относно покупката на колегата мога само да кажа, че Фордовете са силно подценявани коли. А по въпроса с качеството на новите коли ще цитирам познат собственик на сервиз който казва " Кой прави дълговечни коли сега. На третата година фейслифт, на петата нов модел." А в Европа е разпространено (преди финансовата криза) връщане на "старата" 5 годишна кола и взимане на нова на лизинг.

          Коментар


          • От: Кола до 1000лв

            "B200 CDI, 2006 година." Еее, ма то В-класата.... Същото като А-класата.. ама ПО-.. А па за А-класата нали разбрахме.. Преставам да гледам и В-класите. На колегата с Форда честито! Имаме такъв пример в семейството - същия форд, за същите пари - изкара сума време безпроблемно напук на всичко..

            Коментар


            • От: Кола до 1000лв

              Първоначално публикуван от Totko Преглед на мнение
              "B200 CDI, 2006 година." Еее, ма то В-класата.... Същото като А-класата.. ама ПО-.. А па за А-класата нали разбрахме.. Преставам да гледам и В-класите. На колегата с Форда честито! Имаме такъв пример в семейството - същия форд, за същите пари - изкара сума време безпроблемно напук на всичко..
              Няма "еее", няма "ама"! А, В или Ч-класа няма значение. Отгоре стои емблемата на Мерцедес и аз очаквам качество като на Мерцедес. Мой приятел шофер като трябваше да закара шефа си на бизнес среща с чисто нов Мерч на има няма 4500км, незнам си ква С...класа за над 200000 кинта и спря в нищото, та шефа ходи с такси, кво праим? Айде да не отварям приказка и за 4х4 МЛ, щото там трагедията е пълна. Нали се сещаш, че тая марка за мен вече не съществува. А и за всеки опарил се с такива проблеми типични за Запорожка например. Щото ако си държаха на качесвото, сега щях да съм пак в техния магазин за нова кола и да си оставя там парите. Ама нъцки.
              Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

              Коментар


              • От: Кола до 1000лв

                за фордовете само хубаво мога да кажа , много носят на бой .Първата ми кола беше форд сиера 2,3 дизел и това дето форд зимата не палел си е пълна глупост, на планината затрупан с 2м сняг и около -15 -20С пали след първото подгряване , искаше само хубав акумулатор не ускорява много ама дърпаше комшията с трактора и ремаркето като се счупи.Баща ми имаше ескорт 1,3 laser се водеше за повече от 10г на тази кола масло само се доливаше , филтъра така и не се смени, скапа се само лостовата система на скоростите, за толкова време бензин не помириса.(само газ)резервоара иззгни.Работна кола и се караше с надеждата да спре, е не успя накрая на баща ми му писна и я остави под навеса във фирмата , след 3 години престой пазача искаше да я купи и пазарлъка беше ако запали 700лв ако не 500лв. сложихме акум и заредиха му малко газ и добичето запали . минаха 5 години пазача напусна но колата още я срещам в града, от мен респект пред форд. Подобна сага може да разказа и за тъста ми с един мерцедес 190 2,5Д 1985г. колата купена на 7 години и карана само от него около 13г след това я подари на зет му който още я кара.Този мерц вече е на около 900 000х км. Повреди по двигателя никакви , капе леко рейката ама е така откакто я знам колата 10г. сменен носач, скапана чистачка и друго няма.
                Grand Vitara 2005g- за работа
                Honda CR-V 2.2 2008- грижа се за нея
                Lexus RX200t -2016г.-евридейката

                Коментар


                • От: Кола до 1000лв

                  на един паркинг на 100 метра от фирмата, стоят разни автомобили, повечето даже с TUV, има и за по 500 - 700 Евра, паркират си ги там, слагат им по една бележка и квото се продаде... (хюндаи, рена и хлопели предимно) гледам, че чат-пат се сменят и не застояват много... ако някой се интересува и му се идва до Южна Германия за евтинджос да свирка на лични... ще ги снимам с телефона... иначе не се занимавам с коли - но като гледам тук какви са цените, на юг са доста по-скъпи отколкото в останалата част...

                  Коментар


                  • От: Кола до 1000лв

                    Здравейте, малко прибързано се пойвалих. Днес след като измих форда, сложих му нови чистачки и му ударих един шлайф с полиращата машина направо заприлича на кола. И таман приключвах безкрайният списък с ремонти за беда се яви някакъв чичка и за да се вре под колата. А да го попитам какво търси и прозвуча
                    - "Ей.. младеж, твоя ли е колата? "
                    - след като потвърдих се заговорихме и незнам какво му дойде в главата на човечеца, ама каза следното :
                    "Давам ти 1200 лв. И я отнасям веднага.. " е за още по -голяма беда туко -що приключвах с гледането на "Продай колата си " по дискаври. Та както се сещате не отне много докато отидем до съседа (нотариус е) !
                    ТАаа така вече бюджета е 1300 (не питайте къде са останалите 300)

                    И така и така бях на гребена на вълната в остатъка от следобяда отидох на оглед на една Астра. И като по чудо, колата нямаше никаквс ръжда отдоло, само около капачката на резервоара. Няма никакви належащи ремонти, но това което не разубеди бе двигателят -1.4 ..
                    Не че търся самолет, с оглед на това, че колата не е карана повече от година и това, че пушеше бяла - по байр едвам качваше на 4 -та. А иначе всичко останало ми допадна почти колкото форда. Има нови амортисьори и гърнета, ала всичк необходими застраховкй, данъци и такси са изтекли.

                    Е минах ли се?

                    Коментар


                    • От: Кола до 1000лв

                      Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                      Е минах ли се?
                      Бъдещето ще покаже! Ако това, което вземеш за 1300 е по-счупено от Форд-а, равносметката е ясна...ако е обратното-печелиш!
                      0899 шест5313нула
                      За всекиго по нещо

                      Коментар


                      • От: Кола до 1000лв

                        Ами, дано да спечеля... Макар, че съединител, лагер, ръждата и още хилядите разбити чаркове надмкнаваха цената на колата, пине двойно.
                        Ма както и да е, сега си мислех и за някакъв икономичен дизел ама зс тия пари и години се съмнявам да излезе нещо читаво..
                        Поздрави!

                        Коментар


                        • От: Кола до 1000лв

                          Вземи си нещо на газ и си свиркай.. Поне от към разход на гориво няма да имаш проблеми..

                          Коментар


                          • От: Кола до 1000лв

                            Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                            Вземи си нещо на газ и си свиркай.. Поне от към разход на гориво няма да имаш проблеми..
                            - е то това си е идеята. И след като вчера видях простотата на една Астра Ф, направо разбрах, че това е моят автомобил. Само дето 1.4 мотора иЧ не ми допада, незнам дали центровката му не е в ред, ама 5-та само по равно, а аз мисля да го ползвам предивно за каране по планински пътища, смисъл доста завои и относително големи наклони.

                            Поздрави !
                            п.п. някаква особена разлика м/у 1.6 и 1.8 на астрата >?

                            Коментар


                            • От: Кола до 1000лв

                              Колега, като гледам кола не ви е нужна. Намерете си механик, ТВ камери и повече полир паста и ето "Да продадеш колата си .БГ" готово

                              Коментар


                              • От: Кола до 1000лв

                                Първоначално публикуван от valyon Преглед на мнение
                                Колега, като гледам кола не ви е нужна. Намерете си механик, ТВ камери и повече полир паста и ето "Да продадеш колата си .БГ" готово
                                Ей.. абе аз съм 3в1 механик-консултант-продавач, майтапа настрана, няма да мога да търся автомобил в идните 10-тина дни, че имам задачи в кужбина, но прибера ли се ще изкочи пак някоя бангия, пък дано тя да се задържи по-дълго

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X