Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ML или JEEP

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: ML или JEEP

    Първоначално публикуван от nedialko dimitrov Преглед на мнение
    мерси много за информацията от това което прочетох чарокито определено е по добрия избор . Едва ли бих го карал по маршрута Ком Емине но определено често в горски пътища
    За "Ком-Емине" ,виж в темата "Адвенчър България".Там виж първите какво карат и каква кола ще ти е нужна за следващия сезон ,ако се навиеш изобщо да стартираш.
    B+

    Коментар


    • #17
      До: ML или JEEP

      Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
      Усещането на возията е доста субективно нещо. За някои твърдо за други меко.
      Хаки до скоро имаше МЛ и Гранд по едно и също време. Кара едната после скача в другата. Така мисля че най-добре може да се прецени. Той да каже.
      Определено ML*а не става за извън пътя по-добрия вариант за универсално каране е ГЧ,Един съвет която и да вземеш смени си амовете защото и при двете има страшно люляне,Поздрави

      Коментар


      • #18
        До: ML или JEEP

        Бутал съм в сняг около 40-50 см ML230 от първите модели. Трудно се бута тежък е и няма проходимост. А на равен път се набира бавно, като глист на буца /може би двг. е маломощен за това купе-не знам/. Нивата изобщо не е избор според мен. Имах Фиат Панда 4Х4 и това е по-добре от Нива.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X