Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форд Рейнджър 2006 - 109 кс двигател

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Форд Рейнджър 2006 - 109 кс двигател

    Имам оферта за този пикап, купуван от МотоПфое, на 45К км е, година 2006та. Карах го вчера, направи ми добро впечатление. Искам да попитам, има ли АБС? Дилъра твърди, че няма, аз пък не пробвах, когато карах, и така...
    Общо взето, стабилна машина ли е, откъм разход на гориво срещам много различна информация, но със спокойно каране, основно извънградско, мога ли да постигна под/около 7 лт на 100 км?

  • #2
    От: Форд Рейнджър 2006 - 109 кс двигател

    Първоначално публикуван от Kalin Galinov Преглед на мнение
    Имам оферта за този пикап, купуван от МотоПфое, на 45К км е, година 2006та. Карах го вчера, направи ми добро впечатление. Искам да попитам, има ли АБС? Дилъра твърди, че няма, аз пък не пробвах, когато карах, и така...
    Общо взето, стабилна машина ли е, откъм разход на гориво срещам много различна информация, но със спокойно каране, основно извънградско, мога ли да постигна под/около 7 лт на 100 км?
    Карам такъв от доста време 2005г.,но ще бъдеш най-наивният собственик ,ако си мислиш за разход от 7/100.Джипа би трябвало да има АБС,има достатъчно мощност и е отличен за работа.Пък и извън пътя се справя прилично.
    Чавдар Владимиров
    0887/912075
    Ленд Ровър Диско 1
    Самуад в проект

    Коментар


    • #3
      От: Форд Рейнджър 2006 - 109 кс двигател

      Много здрава Мазда Рейнджър, Хубавото е че Форд е само емблемата. Реалния разход е 10-14. И аз мисля, че има АБС.
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #4
        От: Форд Рейнджър 2006 - 109 кс двигател

        Ако ми предложат добра цена за Кади-то, може и да го взема
        Питах за 7 на 100, защото с Кади-то постигам 6, при положение, че го дават 7-8 на 100 разход, та си мислех, че с нежно каране мога да го докарам до под 10...ще ми се, поне

        Коментар


        • #5
          От: Форд Рейнджър 2006 - 109 кс двигател

          Казах 7 на 100 примерно, и на 8 ще съм доволен Карам Кади в момента, и по книга му дават 7, пък аз правя 6 на сто разход Карам доста умерено...
          Дали Рейнджъра ще е удобен за возене на 1 човек всеки ден по около 100 км асфалтов път, смесено, град/извън град? И дали ще е удобен за возене на 5 членно семейство, от които 3 деца Не е като Амарок-а, ама той ще почака още няколко години...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X