Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Руски компактен кросоувър от 1955 година

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Руски компактен кросоувър от 1955 година

    Може и да си прав...Някъде бях чел едно изказване , че Бах /или Бетховен...някой от тези великите композитори/ не може да се роди в семейство на дървари /например/...Идеята беше , че руснаците сами се прекарват с теорията за болшевизма...ама хептен не сме по темата...Иначе съм фен на доста руски филми , песни ..автори...
    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

    Коментар


    • #17
      От: Руски компактен кросоувър от 1955 година

      [QUOTE=green;1929341Идеята беше , че руснаците сами се прекарват с теорията за болшевизма...ама хептен не сме по темата...[/QUOTE]
      Прекарват ги немците с помоща на руски евреи.... но наистина излизаме от темата.
      Не знам какво е "кросоувър", но някой ще ми каже ли по-стар СУВ със самоносеща конструкция от Лада Нива?
      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

      Коментар


      • #18
        От: Руски компактен кросоувър от 1955 година

        Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
        Не знам какво е "кросоувър", но някой ще ми каже ли по-стар СУВ със самоносеща конструкция от Лада Нива?
        Газ м 72 примерно )))

        Както и нещо по-красиво
        2CV Sahara

        Последно редактирано от turtey; 27-08-12, 10:38.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #19
          От: Руски компактен кросоувър от 1955 година

          Снимка на тази Сахара няма ли? На кой производител е?
          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

          Коментар


          • #20
            От: Руски компактен кросоувър от 1955 година

            На Ситроен, на кой да е
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #21
              От: Руски компактен кросоувър от 1955 година

              Неее !!!Сахарата е някакво ''инжинерно чудо''което дори болен руски мозък не може да измисли,това си е френски ''селски тунинг'', това в кръгъ на шегата.Сахарата е 2+2=4, тя е със два мотора ,всеки движи две от колелата.http://www.youtube.com/watch?v=1DJ1o...eature=related

              Коментар


              • #22
                От: Руски компактен кросоувър от 1955 година

                Франсетата имат и много по добри конструкции .http://en.wikipedia.org/wiki/Citro%C3%ABn_M%C3%A9hari
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X