Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на служебен пикап.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Избор на служебен пикап.

    Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
    . Определено не ми трябва камион, така че не ми трябва мидъл сайз или тежка машина, повечето време ще се возя сам но трябва да може от време на време да взима и няколко човека и един-два шкафа с оборудване.
    сигурно имаш основателни причини да търсиш точно пикап, ама като гледам за какво ще го използваш....... не върши ли работа някоя дълга база, какви са тези шкафове, дето ще влезнат в пикапа и няма да влезнат в дългата база?


    иначе, като гледам офертите в Българско, няма голямо разнообразие на марки и модели пикапи и що не погледнеш тоя пикап на Мазда........ поне на ТТ данни не изглежда зле, а цената му е сравнително ниска. предполагам може да направиш тестдрайф....


    успех в търсенето
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #62
      До: Избор на служебен пикап.

      Димата прекрасно знае, че пикап не е най-доброто за целите за които го търси. Понеже се изучи в нашата фирма Димата знае, че една малка, джипка е най-удобното. Но нов служебен пикап, с клима, безотчетно гориво и ненормирано работно време е много приятна работа. Пък и как ще те погледнат когато те видят в Suzuki Jimny или Daihatsu Terios? Определено си е добре да караш голям пикап и да гледаш от високо. Нали фирмата плаща!

      Така е Дима, сложи си ръка на сърце и се съгласи!

      Успех

      Т.
      Good guys drive Land Rovers!

      Коментар


      • #63
        До: Избор на служебен пикап.

        Напротив, не мога да се съглася, малката джипка става само да си возиш дупето и нищо друго не може да свърши. Доколкото имам възможност да избирам автомобила разгледах дори новия Вранглер, но въпреки че много ми харесва и аз и шефа сме на мнение, че такъв автомобил трябва да е универсален, а не само "дупевозка". Да не говорим че по опита ми именно с Териозавъра установих че разхода не е толкова малък и е на практика съпоставим с този на доста по-едри екземпляри способни на много повече неща. Ако трябва да сме честни единственото преимущество е удобството при паркиране, но това едва ли е водещо...
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #64
          До: Избор на служебен пикап.

          Дима,

          Какво ще возиш в багажното отделение на пикапа? Знаеш, че няма да ми минат обяснения за "много багаж". За работата, която описваш, ти трябва най-много три места... ти ги наричай както искаш.

          Защо не е RAV4? Или Defender 90? Явно Вранглера ти внася повече самочувствие и увереност!

          Успех в лесната задача - всички знаем магазините за нови автомобили с повишена проходимост и всички знаем колко лесно се харчат служебни пари в ненормирано работно време.

          Успех и в работата, която ти дадох в ръцете, а ти дълго влачи и после напусна със съмнителни доводи и хоп - работим в конкурентна фирма и обясняваме колко е по-лесен живота!

          Да ти напомня, че си обещал да се видим през седмицата!

          Успех

          Т.
          Good guys drive Land Rovers!

          Коментар


          • #65
            До: Избор на служебен пикап.

            Дифендъра е доста скъп, а вътре определено не способства за комфорт при дълго пътуване, описах го вече по-рано. Рав-4 дори не е джип. Задачите които изпълнявам са доста разнообразни, налага се да се вози плинт например. Точно мен да ме обвиниш в симпатии към японския автопром (щот пикапът ще е японски) е нелепо и смешно. Ако ще се правя на тежък ще си поискам Командер сигурно...Що се касае до служебните пари и ненормираното време - това са спецификите на работата и ти го знаеш. Що се касае до офтопика, давай да не вадим кирливи ризи щот доста сме ги насъбрали.
            PS. от конкурентната фирма сами ме потърсиха след като бях повече от два месеца без работа, пазарът на труда е отворен както знаеш.
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #66
              До: Избор на служебен пикап.

              E komshiata prodava suburbana si, ot tui po hubav SUV niama.
              sigurno shte zamine za $10,000. 2002 godina mislia che e
              Hem eftin ( predi mito) hem moshten, hem goliam.
              haide nazdrave
              CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
              http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
              http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

              Коментар


              • #67
                До: Избор на служебен пикап.

                Не става! За справка - виж по-нагоре.
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #68
                  До: Избор на служебен пикап.

                  Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                  Трапер,не се обиждай,ама и моето мнение е такова.И не само за Нивата,а за всичко руско въобще.Пак казвам,не искам да засегна никого тука или където и да е,но моето мнение е такова.От години е така.Руснаците се дънат в качеството и каквото и да се опитват да покажат сега,ще им трябват десетилетия за да го докажат...
                  +1
                  Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Избор на служебен пикап.

                    Първоначално публикуван от Ato Преглед на мнение
                    +1
                    Ей значи, простотията не ходи по гората....
                    Не ви ли омръзна спамите темата с глупостите си. Дали нивата е кола или не не го решавате и не го определяте вие! Също и за руснаците и руското...

                    Коментар


                    • #70
                      До: Избор на служебен пикап.

                      Братле, аз съм половин руснак, така че едва ли можеш да ме обвиниш точно мен в неуважение към Русия. Обаче Нивата наистина не е правилен автомобил. Едно време е имал своето място, оставил е следа в историята на автомобилната история, но определено вече си е отживял живота. Няма да ме чуеш да кажа лошо нещо за УАЗ-а например, въпреки че е направен от говнолин, поне е мислен и смятан за задачите които изпълнява, но Нивата е една голяма нагласистика и стъкмистика... Давай да не го дискутираме вече в темата, и без това няма нищо общо с нея. За добро или лошо изборът на служебен пикап е направен, и това ще е L-200 на Митсубиши със супер селект трансмисия.
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #71
                        До: Избор на служебен пикап.

                        Браво за избора. И аз, ако вземам пикап ще е L200.

                        Пък какво окачване съм намерил за тоя пикап....

                        Коментар


                        • #72
                          До: Избор на служебен пикап.

                          Изборът ти е много добър
                          лично мое мнение - най ми допада Хайлукс 3.0 , 2.5 наистина е леко спънат...
                          Успех!
                          Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                          Mercedes w212 E350 4matic
                          Ducati Monster 600
                          O888795575

                          Коментар


                          • #73
                            До: Избор на служебен пикап.

                            Тойотата и на мен ми харесва най-много, но единственно Митсубишито предлага Супер Селект трансмисия с възможност за фултайм.
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Избор на служебен пикап.

                              Е това е.

                              Аз като има казвам на дилърите на Л200, че единственото нещо, което продава техният пикап е СуперСелекта те не вярват.

                              Изключвам случаите на тези дето го купуват заради дизайна, то там е друга история.

                              Коментар


                              • #75
                                До: Избор на служебен пикап.

                                Наистина сузелявам че имате много малък избор на модели там. Но добре си се насочил от което чувам за тези L200


                                Naistina suzeliavam che imate mnogo maluk izbor na modeli tam.
                                No dobre si se nasochil ot koeto chuvam za tezi L200
                                Последно редактирано от kinex; 18-08-07, 18:12. Причина: http://kredor.com/lat2bg/default.aspx
                                CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
                                http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
                                http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X