Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дайхацу 1990 година ми попаднаа внос от австрия искам да попитам какво представлява??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дайхацу 1990 година ми попаднаа внос от австрия искам да попитам какво представлява??

    Джипа е в доста лошо състояние но искам да разбера какво представлява понеже незнам модела и не го намерих в нета Дайхацу 1990 година 3 врати има модели Фероза купето явно е същото но повечето са с двигател 1.6 бензин стотина коня. Тази машина обаче е дизел някои има ли идея има ли дайхацу фероза дизелови модификации и какви каде са им спецификациите? Това под капака има турбо двигателя е от порядака на 2.6 или 2.8 немога да се ориентирам. Има ли някой да кара такова ще поместя снимки скоро само да го взема от тенекеджията

  • #2
    До: Дайхацу 1990 година ми попаднаа внос от австрия искам да попитам какво представля

    Има, колега. Малкото братче е Фероза - с бензинов двигател 1.6, а голямото е Роки - бензинов 2.0 и дизел 2.8/75-102к.с./. Рокито е по ръбато с два цели моста и ресорно окачване. Повече отговори ще получиш с конкретни въпроси.

    Коментар


    • #3
      До: Дайхацу 1990 година ми попаднаа внос от австрия искам да попитам какво представля

      Колега,

      Внос от Австрия според много колеги = на много гнили ламарини и железа.


      Ако не е изгнило Рокито(рама окачване и т.н.), и са му читави двигател+трансмисии всичко друго ти е бял кахър.

      Аз съм склонен да дам моята читава Фероза Ф300 93 година за Роки 90 година + доплащане само заради целите мостове и големия двигател.

      Та, ако лошия вид е гнили железа - съвета ми е забрави, не си струва, но ако е одраскана боя скъсани тапицерии липса на огледала светлини и други козметични дреболии, и цената е добра - тогава ОК.

      Моите 2 стотинки...

      Поздрави,
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #4
        До: Дайхацу 1990 година ми попаднаа внос от австрия искам да попитам какво представля

        Роки Фероза,твоето какво е?И за двата модела има много обяви в Мобиле-то,там си свери цените,ако още не си го купил.Но щом е дизел,и аз гласулам за Роки.
        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X