Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Добра машина ли е ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Добра машина ли е ?

    Здравейте до този момент се занимавах с машини на 2 гуми сега реших да пробвам на 4 .Харесал съм един Mercedes-Benz 300D turbo производство 1985 г. 2 врати е късата база техническото състояние е добро поне доколкото аз разбирам.Външния вид също.Интересува ме какво можете да ми кажете за тази машина?Знам че е дизелов агрегат но все пак ще може ли да конкорира бензиновите ?Както и моделите Nissan Patrol ,Suzuki Samurai , Uaz?И цената от 7000 лева заслужава ли си ?
    Ти виждаш наклон и питаш "защо?", аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "защо не?"

  • #2
    Re: Добра машина ли е ?

    Първоначално публикуван от venkata2 Преглед на мнение
    Здравейте до този момент се занимавах с машини на 2 гуми сега реших да пробвам на 4 .Харесал съм един Mercedes-Benz 300D turbo производство 1985 г. 2 врати е късата база техническото състояние е добро поне доколкото аз разбирам.Външния вид също.Интересува ме какво можете да ми кажете за тази машина?Знам че е дизелов агрегат но все пак ще може ли да конкорира бензиновите ?Както и моделите Nissan Patrol ,Suzuki Samurai , Uaz?И цената от 7000 лева заслужава ли си ?
    Прегледал съм цялата информация за Г-тата но спецялно за двигателите през 85г. няма информация колко коня са и как са като цяло а за по-новите кадето са 147к.с. и 16V който е 177к.с. ми станя ясно

    Поздрави!
    Ти виждаш наклон и питаш "защо?", аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "защо не?"

    Коментар


    • #3
      Re: Добра машина ли е ?

      Първоначално публикуван от venkata2 Преглед на мнение
      Здравейте до този момент се занимавах с машини на 2 гуми сега реших да пробвам на 4 .Харесал съм един Mercedes-Benz 300D turbo производство 1985 г. 2 врати е късата база техническото състояние е добро поне доколкото аз разбирам.Външния вид също.Интересува ме какво можете да ми кажете за тази машина?Знам че е дизелов агрегат но все пак ще може ли да конкорира бензиновите ?Както и моделите Nissan Patrol ,Suzuki Samurai , Uaz?И цената от 7000 лева заслужава ли си ?
      взимай го и газ с флекса,ще споделя мнението на някой колеги,че по добре старо без пари и да го направиш отколкото по ново за много пари и пак да го правиш.
      ПАВКО
      0888802068

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X