Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Волво S60,градски легенди или истина?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Волво S60,градски легенди или истина?

    Бе, може и да не е.
    Наскоро на един съсед му откраднали ключа от няква японска кошница, с чип в него. Едно - друго - към 600 лева. Не знам на колко оценява колата си, не искам да го обиждам, но си е масов таралясник за нещо като хилядарка на Горубляне.
    Тия дето се имат за компютърджии, каквото и да значи това, вече са толкова неграмотни, че масово са огладнели. И са го ударили на ей такива антипрофесионални ментарджийства. Скоро сами ще си изядат и хляба и джигера, както преди тях всичките видове брокери, дилъри, мениджъри, и прочее измислени продавачи на кухи лафове.

    Коментар


    • #32
      От: Волво S60,градски легенди или истина?

      Първоначално публикуван от mradulov Преглед на мнение
      За тия пари можеш да изкараш ускорен курс по съответния език, барем ще разбираш и следващите модели!
      Тая оферта от официалния сервиз ли е?
      Ами да. Само те могат. Трябвало да се направи връзка със сървъра на Волво и от там да се източи въпросния език. Като се замисля, че на "обикновените" коли е въпрос на 4 секунди и ме напушва смях. Това е точния пример как, едно нещо го усложняваш на максимум и вече то струва безумни пари.

      Коментар


      • #33
        От: Волво S60,градски легенди или истина?

        Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
        Ами да. Само те могат. Трябвало да се направи връзка със сървъра на Волво и от там да се източи въпросния език. Като се замисля, че на "обикновените" коли е въпрос на 4 секунди и ме напушва смях. Това е точния пример как, едно нещо го усложняваш на максимум и вече то струва безумни пари.
        Имам един приятел, който се занимава с авто електроники, ще го питам дали може да сбори твоя автомобил, ако може ще ти дам контакт.
        Какъв език търсиш(Български, предполагам знаеш че няма да може)?

        Коментар


        • #34
          От: Волво S60,градски легенди или истина?

          Първоначално публикуван от mradulov Преглед на мнение
          Имам един приятел, който се занимава с авто електроники, ще го питам дали може да сбори твоя автомобил, ако може ще ти дам контакт.
          Какъв език търсиш(Български, предполагам знаеш че няма да може)?
          Английски е езика, който ползваме на всички други коли. Тая е на немски ама не съвсем.

          Благодаря ти предварително, въпреки че предполагам какъв ще е отговора на твоя приятел.

          Коментар


          • #35
            От: Волво S60,градски легенди или истина?

            Наскоро в един сервиз пред мен търсеха амортесьори за едно Волво 8-ма или 9-та серия!Саморегулиращи се обаче!Тук-там и се оказа,че ментаци няма....няма и налични оргинални обаче,а само с поръчка на цена.....960 лева бройката!!И това за кола 97-ма,98-ма година!!Имам и приятелче с S 80-ка дизел!Пропадна момчето със пустия му автоматик!Скапаха се скоростите и след 3000 лева за ремонт резултата е, че си носи с него в колата тестера за чистене на грешки,които се появяват като рече да го понатисне,за да изпревари!Ужас!Та не е Волво това което беше,както и всички други марки де!Имам чувството,че умишлено ги правят по-чупещи се и по-сложни,за да се карат в специализирани сервизи,където да ти одерат кожата!Претендирет с ниски цени на самия автомобил,но компенсират със цените на сервизната подръжка!Всичко вече е пластмаса и претъпкано с електроника!Един пример-ако имаш Мазда 6 и ти се запуши филтъра за твърди частици,от сервиза най-културно ти обявяват 3450 Евро....Не е ли идиотщина?Добре,че изобретателни момци му намериха колая,те с емулатори и това-онова за около 1500 лева оправят проблема!Сиромашията ни учи да станем зорлем изобретатели!Ааз самия преди време си търсих лека кола!Попадам на Горубляне на лъскав СААБ 9-5 с всички екстри,та и газов инжекцион и цена само 4800 левчета!Търговеца-взимай го та взимай го!Покарах го-върви доста,не грома-ок на пръв поглед!Взех да се замислям-защо аджеба тая кола,с всички тия екстри е на цена с няколко хиляди по-надолу от останалите коли от тази година,които са по-непретенциозни!Ами попрочетох и открих-изключително скъпа подръжка!Веригата с чарковете-около 700 паунда,дефектират запалителни касети,които са доста скъпи,турбо,при сравнително неголям пробег се налага смяна на лагери на вала,запушва се някаква цедка в картера и т.н и т.н!Едно момче си беше купило такава колица и уж някакво безобидно почукване на веригата се появи, и се спря с ремонта на около 12000/ а я взе за 5000 лева/!Та преди да се купи нещо-четете колеги и събирайте информация,за да се избегнат последващи ужасии!!
            Последно редактирано от sonda; 29-09-11, 11:07. Причина: допълване
            0899 шест5313нула
            За всекиго по нещо

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X