Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Даехатсу ФЕРОЗА или Опел ФРОНТЕРА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Даехатсу ФЕРОЗА или Опел ФРОНТЕРА

    Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
    Колеги благодаря на всички за съветите.... за съжаление администратора още не ми е разрешил опцията за лични съобщения за да вляза в контакт с някои от вас за по подробна информация и мнения...... И все пак до тук вашите мнения и препоръки, пък и щъкането в мобиле.бг ме навеждат към Фероза НАЙ ВЕЧЕ заради парите с които разполагам, вярно притеснява ме факта за липсата на резервни мчасти но..... ще се проучвам още информация.
    Скоро смятам да отворя тема за сервиз за поддръжка...... но първо ще се консълтирам със сервиза който ми поддържа сегашната кола дали ще може да поеме и съответния джип който ще си купя.
    Нямаш възможност за лични съобщения, но пък имаш възможност за лични бележки, така че не се услушвай а пиши до този който си рашил да питаш от старшите
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #17
      Re: Даехатсу ФЕРОЗА или Опел ФРОНТЕРА

      Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
      Колеги благодаря на всички за съветите.... за съжаление администратора още не ми е разрешил опцията за лични съобщения за да вляза в контакт с някои от вас за по подробна информация и мнения...... И все пак до тук вашите мнения и препоръки, пък и щъкането в мобиле.бг ме навеждат към Фероза НАЙ ВЕЧЕ заради парите с които разполагам, вярно притеснява ме факта за липсата на резервни мчасти но..... ще се проучвам още информация.
      Скоро смятам да отворя тема за сервиз за поддръжка...... но първо ще се консълтирам със сервиза който ми поддържа сегашната кола дали ще може да поеме и съответния джип който ще си купя.
      Личните съобщения и когато ги имате са предназначени за дискутиране на лични въпроси а не технически. Иначе няма да има никакъв смисъл от портала ако отделните хора си "чатят"... Като имате технически въпроси пишете и ще ви отговарят. Това ще помогне на този след вас който дойде да чете да не задава същите въпроси...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #18
        Re: Даехатсу ФЕРОЗА или Опел ФРОНТЕРА

        Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
        Личните съобщения и когато ги имате са предназначени за дискутиране на лични въпроси а не технически. Иначе няма да има никакъв смисъл от портала ако отделните хора си "чатят"... Като имате технически въпроси пишете и ще ви отговарят. Това ще помогне на този след вас който дойде да чете да не задава същите въпроси...
        Да съгласен съм..... Ще си ги задам въпросите тук..... първо разбирасе ще си ги "систематизирам" т.к. сега ми е малко каша в главата ..... Нали разбирате мерака да си купя джип ми замъглява все още разумните решения за избора . за Личните контакти имах прдвид Yan защото ми предложи така да се каже тест на негоата фероза... Весели празници на всички
        О899 2б2 1З2

        Коментар


        • #19
          Re: Даехатсу ФЕРОЗА или Опел ФРОНТЕРА

          Между другото бих добавил относно повтаряемоста на въпросите във форума.... за начинаещи като мен в подобни форуми (а те наистина са полезни) е доста трудно да "преровят" и "отсеят" всичко което ги интересува..... по лесно ни е да си зададем въпроса и да чакам отговора..... разбира се след време следейки дискусиите все по малко бих задавал повтарящи се въпроси.
          О899 2б2 1З2

          Коментар


          • #20
            Re: Даехатсу ФЕРОЗА или Опел ФРОНТЕРА

            Съгласен съм че е по-лесно но пък за отговарящите е много трудно да не кажа невъзможно всеки ден да пишат по сто пъти едно и също. И ако стане така те просто спират да пишат... И във форумите остават само празни приказки без полза за никой. Затова уважението към споделените знания изисква полагането на известен труд. Което означава упорито четене. С течение на времето много неща ще ви станат ясни... А колкото до систематизирането на информацията това е полезно за всички но изисква изключително много труд... Можете сам да пробвате и да направите една тема със систематизирана информация за модела от който се интересувате и ще видите колко труд е. Но пък ще помогнете на тези след вас които имат подобно въпроси...
            VPetrov.photography

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X