Обява

Свий
Няма добавени обяви.

джип 7-местен за около 40 к лв

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • джип 7-местен за около 40 к лв

    колеги интересува ме какво може да се вземе за тези пари което да ми служи вярно и да вози долу горе добре 60 000-80 000 км на година.повече ще се кара по шосе но от сняг лов и кал няма да го пазя.не искам да се занимавам със сервизи като дам тези пари искам да си карам да знам че имам кола а не след 5-10к км да почна ремонтите.благодаря ви предварително

  • #2
    От: джип 7-местен за около 40 к лв

    Ако държиш на думите "лов и кал" джипа няма да е бръз и няма да се държи на асвалта като Кайен. От колите след 2004-5 год. които стават за лов и кал има май само от големите Тойоти и ПатролGR.
    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
    Към модераторите-А изтрийте го сега.
    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

    Коментар


    • #3
      От: джип 7-местен за около 40 к лв

      Новите тойти не са ли с независимо отпред?
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #4
        От: джип 7-местен за около 40 к лв

        Риторичен въпрос:а дали има нова кола/джип/ който за тия километри няма да даде дефект?

        Коментар


        • #5
          От: джип 7-местен за около 40 к лв

          Въпреки, че колегата не е пояснил много неща относно това, което търси, мисля, че най-удачна би била една Тойота 100-ца по възможност след фейс-лифта 2003г. Прославено надеждна, с относително прост и голям двигател без комън-рейл, което при изминаването на толкова километри си е плюс. Рама и цял заден мост, което е много ценно при оф-роуд от към надеждност. За сметка на това, ускорението и максималната скорост не са й добри показатели. Но, все пак, не може всичко.
          Hyundai Terracan 2.9 CRDi '04 163h.p.

          Коментар


          • #6
            Re: джип 7-местен за около 40 к лв

            Аз бих препоръчал пикап ( мойто гардже е най-хубаво )
            Тoyota HILUX
            Isuzu D-Max

            Тоyota 100 също е много хубав джип но и там съм пристрастен
            Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
            :D

            Коментар


            • #7
              От: джип 7-местен за около 40 к лв

              +1 за 100ца. без да съм пристрастен.
              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

              Коментар


              • #8
                Re: джип 7-местен за около 40 к лв

                120-ка или 100-ца са идеални, защото съчетават прилична здравина с комфорт.

                Обаче при 60-80 хиляди км на година, аз лично бих се замислил за (почти) нова кола. Всяка стара кола ще даде поне малък дефект за толкова каране.
                "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

                Коментар


                • #9
                  От: джип 7-местен за около 40 к лв

                  Аз карам Nissan Pathfinder R51 и смятам, че и той се вписва в изискванията.

                  Коментар


                  • #10
                    От: джип 7-местен за около 40 к лв

                    Още един глас за Ленд Крузър 100 - карах такава служебна доста време.Вярно, не е да летиш с нея по магистралата, но върви прилично, здрава е, извън пътя наистина сме я карали рядко - 10-ина пъти в годината, но освен масла, филтри и едни лагери друго не сме сменяли.
                    Само 7те места са нещо са и малко в повече...особено с по-дебели пасажери...

                    Коментар


                    • #11
                      От: джип 7-местен за около 40 к лв

                      колеги аз карам мерцедес г калса далга база! Вече 2,5 години само масла и филтри сменям и съм много доволен карам го повечето по асфалт , но и на кал и сняг си върви идеално В ЗАВИСИМОСТ ОТ ГУМИТЕ!!!!!!
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!
                      YAMAHA YZF426 '02; YAMAHA R6 '05

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X