Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Продавам: 2006 Toyota Hilux 2.5 D4D XTra Cab

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Продавам: 2006 Toyota Hilux 2.5 D4D XTra Cab

    След повече от 14 години заедно този верен другар не ме предаде, но аз го предавам и заменям с нов... с повече врати.


    Автомобила е в безупречно технично състояние. Има пълна сервизна история в Toyota. Аз съм втори собственик и го притежавам от 2009.
    Гумите са на 3 месеца, акумулаторите на 6 месеца (AGM Bosch с гаранция). При първоначалната продажба е оборудван с Hardtop ARB, Лебедка WARN Tabor 9k и гумиран леген.
    Има пакет за студен климат (което включва системата с 2 акумулатора и PowerHeater с керамичен нагревател за ускорено загряване на мотора и купето)
    Задният диференциял е фрикционен с ограничено приплъзване (LSD).
    Кабината има допълнителна шумоизолация и 6 канална аудио система Alpine с Bluetooth.
    Има камера за обратно виждане с екран в огледалото.
    Следващото обслужване е за пролетта на 2024 и винетка до тогава. Има ГО до Август 2024 и техническки преглед до Ноември 2024
    Има козметични забележки по интериор и екстериор (охлузена дясна и разкъсана лява седалки, следи от градушка, ръждичка по калниците и други драскотини) - колата е почти пълнолетна и това си личи.
    За последните 14+ години това е единственият ми личен автомобил - случаите в които съм бил изненадван от нещо се броят на половината пръсти на едната ръка.
    Спял е в гараж през повечето време и, въпреки че не съм навъртял предвидените 15000км годишно от производителя, съм правил по-чести интервали на горивен филтър и масла на ходова част. Особено на шпера мног му харесва прясно масълце за зимата.

    Основното му задължение е било да вози велосипеди, мотори и, от време на време, 2 единитчни матрака, защото се оказа, че къщичката 1.8м х 1.5м е чудесно решение за скитосване с любимата.
    Лебедката съм я ползвал повече за чужди коли а карането извън пътя му е било... е факта е че има зимни и летни гуми а не AT/MT - мисля, че няма нужда от повече коментари

    С колата давам:
    Оригиналната задна броня (в цвета на купето) - има нужда от боя.
    Чисто нова предна броня - небоядисана (имах планове да взема и калници и да ги боядисам и обезшумя преди да ги сложа на колата, но това така и не се случи)
    Оригиналните предни амортисьори и пружини (смених ги без да имаше нужда и си останаха)

    Срещу допълнително заплащане мога да осигуря:
    Вериги Thule/KONIG XB-16 ("размер" 245 - Heavy Duty 16мм звена) +100лв
    Комплект от 5 алуминиеви джанти (От Land Cruiser 120) окомплектовани с 4 бр летни гуми Uniroyal Rain Expert 3 (235/65 R17) +1000лв
    *5тата гума е всесезонка за резервна в този размер.

    Цената за форума е 18260лв.
    Снимките са закачени
    Търсете ме на лично съобщение или задавайте въпроси тук.

    Поздрави!
    Янко
    Една мравка може да носи 10 пъти теглото си.
    Един велосипед също.

  • #2
    Продаден е! (за гума/ключ)
    Една мравка може да носи 10 пъти теглото си.
    Един велосипед също.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X