Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купувам ляво (шофьорско) огледало за KJ 2003

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купувам ляво (шофьорско) огледало за KJ 2003

    Търся ляво (шофьорско) огледало за KJ 2003 с подгрев и затъмняване.
    На моето му се разтече затъмняването, та претърпя и счупване.
    Може и само с подгрев.
    Моля за снимки отред на стъклото и отзад на захвата, както и цена.
    Благодаря.

  • #2
    Става въпрос само за огледалото - стъклото, нали? А не за цялото огледало с корпуса и триъгълната пластмаса, която се монтира на вратата...
    Имам такова излишно - само с подгряване. Ще го снимам утре, но си е съвсем нормално никакви забележки. Цена примерно 13лв.
    П.п. Когато ми трябваше (и по стечение на обстоятелствата се сдобих с две) цяло с копрус не можах да намеря - ново не излезе никъде, а моргаджии ми искаха доста неадекватни суми. Но пък ново стъкло с подгрев беше около 25лв, та мога и за такова да съдействам.
    SUZUKI V-STROM 1000
    Jeep Cherokee 2.5CRD
    TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
    о889 525 о74 - Владо

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Shider Преглед на мнение
      Става въпрос само за огледалото - стъклото, нали? А не за цялото огледало с корпуса и триъгълната пластмаса, която се монтира на вратата...
      Имам такова излишно - само с подгряване. Ще го снимам утре, но си е съвсем нормално никакви забележки. Цена примерно 13лв.
      П.п. Когато ми трябваше (и по стечение на обстоятелствата се сдобих с две) цяло с копрус не можах да намеря - ново не излезе никъде, а моргаджии ми искаха доста неадекватни суми. Но пък ново стъкло с подгрев беше около 25лв, та мога и за такова да съдействам.
      Точно така - само стъклото.
      В моргите ми искат по 60-80лв за стъклото и снощи поръчах от Англия за 5 паунда.
      В случай, че не пасне ще ви пиша за снимки.
      За сравнение, прикачам снимка. На моето, една обла пластина се захваща с палци за отворите на огледалцето.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:back.jpg
Прегледи:150
Размер:860.4 КБ
ID:6891030

      Коментар


      • #4
        Обявата е активна, така че ако се продава огледало със захват отзад както е на снимката по-горе, ще го купя. Благодаря!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X