Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купувам: Профил 60/60/5mm или готов 2-inch hitch reciever

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купувам: Профил 60/60/5mm или готов 2-inch hitch reciever

    Здравейте.

    Решил съм да сменям теглича на Тойота-та с такъв за "американски квадрат".
    Купих си такъв 2-inch hitch reciever от български онлайн-магазин, обаче е от по-тънък профил и луфта между квадрата и стените е голям.
    Та затова търся да купя 20-25 cm (или 1 метър ако трябва) квадратен профил 60mm / 60mm / 5mm. Никоя от фирмите, занимаващи се с метали в Шумен няма такъв, а където звънях във Варна и Русе искат да взема цял 6-метров профил.
    Единствено май само в онлайн магазина на Ташев-Галвинг ми казаха, че минималното им количество е 3 m.

    Другия вариант е ако някой има за продаване готов 2-inch hitch reciever свален от някоя щастка машина.

    Поздрави.

  • #2
    Такаааа ... Темата може да се преименува на "Продавам квадратен профил 60/60/5mm", понеже взех една 3-метровка от Ташев-Галвинг ...

    Коментар


    • #3
      Накрайника плътно ли влиза?
      Колко искаш за половин метър?

      Коментар


      • #4
        Набързо го пробвах преди да напиша в темата, но влезе без абсолютно никакъв натиск. Има съвсем малко луфт, който ми се стори ми да е максимум милиметър от двете срещуположни страни, когато квадрата е натиснат плътно към единия ъгъл на профила.
        Снимки за онагледяане мога да ти кача обаче утре надвечер.
        20 лв за 50 сm.

        Коментар


        • #5
          Извинявам се, че изказването ми не е по съществото на темата, но ми стана интересно, защо и как автора успява да публикува мненията си в (почти) кръгъл час?
          Форумът ли ги обработва и публикува на определени интервалии или е чисто съвпадение?


          Добавка... ми то и моето, съвсем ръчно, се оказа в почти точен час

          Коментар


          • royce
            royce коментира
            Редактиране на коментар
            Ще чакам с показалеца на мишката на бутона "Публикувай" и като стане 19:00 и тогава ще пусна снимките ...
            Да има още едно мнение към тоя въпрос ...

        • #6
          Ivan_J

          Ето снимките, които обещах.
          Ако искаш пиши ми на лично номера си да ти пратя по Viber или Whatsapp и клипче.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:154
Размер:542.8 КБ
ID:6800370

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:143
Размер:382.0 КБ
ID:6800369
          Прикачени файлове

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X