Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Продавам си джипката - Jeep Cherokee

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Продавам си джипката - Jeep Cherokee

    Здравейте,

    Автомобилите много, времето - малко. Продавам си джипката, "форумна" цена 11'000лв (с 1000 по-малко, от колкото в популярен сайт за покупко-продажба на МПС-та). Копирам описанието оттам:


    Jeep Cherokee
    • Дата на производство - август 2006г.
    • Тип двигател - Бензинов
    • Мощност - 201 к.с.
    • Евростандарт - Евро 4
    • Скоростна кутия - Автоматична
    • Пробег - 145000 км
    • Цвят - Черен
    Безопасност
    • Автоматичен контрол на стабилността
    • Антиблокираща система
    • Въздушни възглавници - Предни
    • Контрол на налягането на гумите
    • Парктроник

    Други
    • 4x4
    • С регистрация
    • Тунинг

    Екстериор
    • 4(5) Врати
    • Лети джанти
    • Металик
    • Рейлинг на покрива

    Защита
    • OFFROAD пакет
    • Аларма
    • Имобилайзер
    • Каско
    • Централно заключване

    Интериор
    • Кожен салон

    Комфорт
    • Bluetooth \ handsfree система
    • USB, audio\video, IN\AUX изводи
    • Блокаж на диференциала
    • Бързи \ бавни скорости
    • Ел. Стъкла
    • Климатик
    • Регулиране на волана
    • Серво усилвател на волана
    • Стерео уредба

    Допълнителна информация:

    Реални километри, редовна поддръжка в специализиран сервиз. Напълно ревизирана и сервизирана скоростна кутия в края на 2020г.

    Моделна година 2007.

    Подобрения: окачване BDS 2" , механични диференциали с ограничено приплъзване Detroit TrueTrac (DTT) в предния и задния мост, амортисьори Монро и Билщайн, JBA предни горни носачи, Teraflex bumpstops отпред, JBA накрайници на кормилната щанга, Mopar защита на двигателя, ск. к. и разд. к. отдолу, Mopar куки за теглене отпред, Mopar защита на резервоара от удар отзад, защита на стоповете отзад, спейсъри Eibach 1. 25" , акумулатор Optima Yellow Top, радиоуредба Pioneer DEH-X9500BT.

    Гуми 245/70/16 Michelin Latitude Alpin 5бр.

    Допълнително: всички оригинални части (вкл. радиото), още 5 оригинални джанти, гуми 245/70/16 Cooper Discoverer AT3 5бр, резервно стъкло на багажника.

    Забележки: козметични по боята, микрофонът на радиоуредбата е за ремонт, датчикът за налягане на резервната гума има нужда от нов вентил.


    Забравих да посоча телефон за контакт: 0886789000
    Последно редактирано от sdg; 07-02-21, 14:08. Причина: Добавяне на телефонен номер за контакт

  • #2
    Внимателните очи на оглеждащите откриха още две забележки: малки вдлъбнатини на тавана (вятърът или някой съсед са бутнали нещо от кооперацията в/ху колата) и малка люспа (не мога да я снимам, не излиза на снимка) на предното стъкло. Нито едното не е нещо съществено, но като мине студа, ще оправя люспичката преди да е пораснала.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0115.png
Прегледи:1057
Размер:238.6 КБ
ID:6708145

    Нова цена за форумни участници: 10'750лв.
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #3
      Колега, за мен цената не е правилната. По-скоро 6-8К лева.
      Инак късмет ти желая да го продадеш на тази или поне 10К лева цена.

      Коментар


      • Bogoljub Gagic
        Bogoljub Gagic коментира
        Редактиране на коментар
        6-8 вървят без описаните екстри (тракшъни, парктроници...) и направените подобрения - TruTrac локъри отпред и отзад, защити, усилени носачи и лифт. Само дето в КМБ (още по-малко в този форум където "Jeep" си е трън в г@за на УАЗ-МАЗ-ГАЗ-и-ПрАЗ-каджиите ) няма кой да ги оцени подобаващо. Аз бих я взел, но бензиново "Либи" вече си имам Тръгнах по друг път с него - смяна на предно окачване с това от следващия модел, АГУ и ще си бъде вечно мое.

    • #4
      Значи, това какви подобрения са направени, няма как да вдигне с 35-50% цената на джип, който е на 14 години.
      Аз моя го взех за 5К лева, вкараш още 3К лева, сега ако искам да го продам, няма как да му искам повече от 6К лева, реално погледнато. Ако пък има маниак, който без да мисли е готов да даде 8К, супер, ама няма да има такъв
      Хубаво е да сме реалисти, инак и аз искам да си купя Амарок на 8 години за 10К лева, ама няма как да стане

      Коментар


      • Bogoljub Gagic
        Bogoljub Gagic коментира
        Редактиране на коментар
        Къде ги гледаш ? Всичко е от 1,6 надолЕ. На някакви стари реклами си попаднал.

      • Kalin Galinov
        Kalin Galinov коментира
        Редактиране на коментар
        Гледах в сайта на BMW, Мерцедес...вярно, на големите модели, скъпите, но ги има.

      • Kirilpm
        Kirilpm коментира
        Редактиране на коментар
        @ Kalin Galinov
        Не му обръщай внимание, развалена му е латерната.Нямало ги вече ония истински V8маци 5000 кубика 92 коня.

    • #5

      Kalin Galinov коментира
      Днес, 20:51
      Гледах в сайта на BMW, Мерцедес...вярно, на големите модели, скъпите, но ги има.
      Гледам тука:
      https://www.mercedes-benz.bg/passeng...on.module.html
      Линкът с двигателите удобно НЕ се отваря
      Преди време гледах и с ужас установих, че цифрите вече не дават дори бегла информация за кубатурата. Примерно "500" не е V8 с 5+ литров двигател, а в най-добрия случай е 3 л. дизел. "63 AMG" също е мно-о-о-о-ого далече от 6,3 литра. Нещо като 2,2 ли 2,4 ли беше, с две турбини
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • cecoa1
        cecoa1 коментира
        Редактиране на коментар
        И на Ауди така, и на BMW...
        Не може да дадеш една чанта пари, и барем успокояващо число да не сложат на багажника
        Щото като сложат 1,6, и бай Пешо с полицейската Астра ще каже, "мчи то кат' мой'та уа...".
        Къ шЪ са респектираме иначе?!

    • #6
      Не знам защо не съм получил известия на имейл, че сте коментирали в темата, и съм пропуснал забавата

      Не очаквам да получа обратно парите, които съм вложил в подобрения (около 7-8к лева, плюс още 1-2к в допълнителните резервни части/елементи които давам), защото те са в миналото, използвани и са присъединени към стар автомобил. Трудът и "акълът", които са вложени, са не по-малко ценни, и те, заедно с оборудването, ми дават основание да вярвам, че мога да търся по-висока цена от другите "Черококорковци" на пазара (с неясен произход, на неясни километри и с неясно стопанисване).

      В крайна сметка, след първоначалния интерес, обажданията силно намаляха. Не мога да ритам срещу пазара, затова: нова и последна цена 10'000лв, разходите по прехвърлянето са за сметка на купувача. Това е и новата цена в известния сайт.

      Предполагам, че ако не отиде да носи радост на друг собственик при тази цена, ще ѝ търся потребител по роднинска линия, за да "остане в семейството".

      Коментар


      • Bogoljub Gagic
        Bogoljub Gagic коментира
        Редактиране на коментар
        С каква кола ще я заменяш, ако не е тайна?

      • sdg
        sdg коментира
        Редактиране на коментар
        Няма отношение, с "цивилна". Няма време за разходки, малкото свободно го прекарвам напоследък на мотоциклет. Иначе, ако/когато дойде ред след няколко години да заменям другия автомобил, ще мисля - я Гранд, я Ленд Крузър, я Додж Чалънджър (зависи от силата на кризата на средната възраст ). Но има време...

    • #7
      Продадох джипката, ще смени градската джунгла с по-живописен и по-прилягащ ѝ терен. Много безаварийни километри и много щастливи мигове с нея на новия собственик! Темата е за архив.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X