Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Продава се джип WJ 4.7

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Продава се джип WJ 4.7

    Както се вижда от заглавието - продава се старата разходкаджийка ( джип ) на Алекс. 2.5 инча лифт, 4.7 куадра драйв 1999г 5500лв може да се види при мен.
    Последно редактирано от дядо владо; 20-10-20, 13:36. Причина: куадра драйв, не трак
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

  • #2
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06944.JPG
Прегледи:1090
Размер:117.0 КБ
ID:6659217
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      Дедич, пусни го в раздел "продавам автомобили 4х4", който е най-долу в "нормалното" поле, и желателно повече снимки и данни, че така не е сериозно. Така ще има по-голяма вероятност да се види и продаде !
      Последно редактирано от sonda; 21-10-20, 00:36.
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • дядо владо
        дядо владо коментира
        Редактиране на коментар
        Мерси, ама Алекс да се бори с форума, колата е негова......пък ти ела на по кафе☕

      • sonda
        sonda коментира
        Редактиране на коментар
        И ти си прав, Алекс да се позатруди малце за продажбата ...Иначе, за кафе ще минем деди...

    • #4
      Я, че ми стана интересно.

      За цивилна кола става ли или е много "офроуд" ?

      И някой да има на Алекс телефон?

      Коментар


      • Ясен
        Ясен коментира
        Редактиране на коментар
        Искам аз тойота дръвце до 2005г ама няма. И да, малка е. Жената я отрече.

      • NIKSD
        NIKSD коментира
        Редактиране на коментар
        Тойота дръвце се купува 2005-2006. Получаваш новия VVTi мотор, 5 скоростна кутия, оправени птоблеми по долните шарнири и оправена дръжка на задната врата. Последната година /2007/ на първата генерация дръвце идва с гъзарско мониторче, което оправлява и климатиците. И като се преебе, само в дилъра ...$$$$$!
        Дръвцето добре, ама няма комфортните седалки на Гранда. И за Гранд има какви ли не гъзобръци, за дръвцето- нищо /няма кой да се заиграва с дамска кола дето си возят чаветата на училище с нея/.

      • Ясен
        Ясен коментира
        Редактиране на коментар
        Не ме брига за мотора ама никак. И за скоростите. Виж, мониторчета недолюбвам.

        Освен това аз именно дамска кола търся за возене на чааветата към образователните институции. Единствения гъзобрък ще е газова уредба и то ако стигна да се занимавам с нея.

        Все едно, сега ще огледаме и малко гробищарки (крайслер вояджер).

    • #5
      Ба`си окачване към 2000` газов инжекцион към 2000, гуми с джанти към 1000 и джип за 500 и никакъв интерес - а после в темите за "кУронавирУса" ще ми се дървят знаячи, че икономиката няма де е "капут"........ама вече Е
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #6
        Ясен коментира
        25-10-20, 14:20
        Не ме брига за мотора ама никак. И за скоростите. Виж, мониторчета недолюбвам.

        Освен това аз именно дамска кола търся за возене на чааветата към образователните институции. Единствения гъзобрък ще е газова уредба и то ако стигна да се занимавам с нея.

        Все едно, сега ще огледаме и малко гробищарки (крайслер вояджер).


        Аз за возене на чаавета взех друг модел крайслер,че гробищарката нещо не ме кефи:

        Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20200614_204636.jpg Прегледи:0 Размер:428.4 КБ ID:6664286

        Пасифика. Шестместен (с третия ред седалки) четири литри, 254 конье, само на предно. Колата на мексиканските домакини.Много го е страх от ръжда, обаче

        П.П. Да не съм офф, някъде за въпросния жип от заглавието повече информация? Един колега се интересува.
        Прикачени файлове
        And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

        Коментар


        • коко келеша
          коко келеша коментира
          Редактиране на коментар
          Верно си купил ученически автобус. Това чудо е над 5 метра

        • icos
          icos коментира
          Редактиране на коментар
          Пет метра и два пръста. На снимка без нещо за мащаб не личи, заради деветнайсетцоловите джанти.

          Последно редактирано от icos; 01-11-20, 08:02.

        • дядо владо
          дядо владо коментира
          Редактиране на коментар
          ....за ръждата - нямам идея, но за поддръжка си е "специфика". Имам си да си отглеждам няколко при мен, и гледам да не се развъждат като "гранд WJ"-я щот` си е специфика 😥

      • #7
        Всъщност, благодарение на тая тема и аз си купих кола. При случай ще почерпя Алекс.

        Крайслер Гранд Вояджер.

        Коментар


        • #8
          Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
          П.П. Да не съм офф, някъде за въпросния жип от заглавието повече информация? Един колега се интересува.
          Звънкаш между 11.00 и 20.00 и каквото мога отговарям
          П.П. заради нещо в новия форумски софтуер моя телефон 0877170727
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • Пенчо
            Пенчо коментира
            Редактиране на коментар
            Деди, колко ти е комисионната, та да знаем за в бъдеще?

            п.с. Не, че нещо, ама Алекс поне телефон да беше оставил.

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X