Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся бутон за гасене на плафониерата при затваряне на вратата на Витара 1992 г. в района на София .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся бутон за гасене на плафониерата при затваряне на вратата на Витара 1992 г. в района на София .

    Бутона се разглоби, включва ми плафона и алармата посред нощ и ми дърпа акумулатора. На Симеон стари няма, нови-с поръчка за 2 седмици.

  • #2
    има универсални бутони, виж нещо да пасне по размер
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
      има универсални бутони, виж нещо да пасне по размер
      Търсих на Симеон нещо за преработка, но не намерих подходящо. Мислих за бутон от хладилник, но колега от форума ми се обади и до два дни ще получа два оригинални.

      Коментар


      • IvanIvanovi
        IvanIvanovi коментира
        Редактиране на коментар
        е, така е най-добре

    • #4
      Колега от Димитровград, както вече писах, реагира бързо и получих подарък два бутона. Монтирах единия, другия ще стои резерва. Благодаря!

      Коментар


      • #5
        Няколко дена след като пратих бутоните колегата Шиклев ми се обади по телефона и каза че. ще ми прати подарък. Получих подаръка -доставката платена от изпращача- и започвам да разопаковам. Две шишета по половин литър студен чай с вкус на лимон луксозно опаковани. Цвят лимонен. Веднага си помислих че. колегата е производител или дистрибутор ама до колкото знам със съвсем други неща се занимава. Отварям едното шише и аромат на лимон няма. Някакъв друг аромат... аа сливова ракия. Жена ми се смее ... че кой ще ти прати чай по еконт. Ракийката е прекрасна. Благодаря.

        Коментар


        • #6
          Митето е пич!!!
          От петнайсетгодишни впечатления ми е мнението

          Коментар


          • #7
            Първоначално публикуван от shiklev Преглед на мнение
            Бутона се разглоби, включва ми плафона и алармата посред нощ и ми дърпа акумулатора. На Симеон стари няма, нови-с поръчка за 2 седмици.
            За съжаление късно видях темата, подходящи заместители са от сузуки суифт до 2005 година.

            Наздраве.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X