Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВ ДЖИП (Съвети за избор)

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • НОВ ДЖИП (Съвети за избор)

    ШЕ СИ КУПУВАМ НОВ ДЖИП И МНОГО ВИ МОЛЯ ДАЙТЕ МНЕНИЕ ЗА СЛЕДНИТЕ ДЖИПОВЕ

    SSANG YONG KYRON 2.0 CDI
    SSANG YONG ACTYON 2.0 CDI
    SSANG YONG REXTON2 2.7 XDI

    само не ми препоръчваите Toyota Rav4 вече карах предижния модел след като минах 80.000км се развали съединителя за смяна на скоростите закарах колата в СЕРВИЗА НА ТМ АУТО ООД
    а теми казаха че трябва да чакам да внесат нов съединител чак след два месеца а тая част трябва да я имат в сервиза такаче не ми препоръчваите TOYOTA пълен боклук са за мен

  • #2
    Първоначално публикуван от niki_1980 Преглед на мнение
    такаче не ми препоръчваите TOYOTA пълен боклук са за мен
    Имаме новина, драги зрители!

    А от страхотната марка, към която си се насочил, тук май е обсъждан само Rexton. Нямаше кой да каже една добра дума. Нещо, което се случва доста рядко ...
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      Трудно се сдържам да не отговоря...
      Приятелю, ти споменаваш че ти трябва джип а говориш за SSANG YONG. Аз не се сещам за по-лош избор, но щом те влече... скачай. Със сигурност ще разбереш значението на термина "пълен боклук". Ако се разровиш във форума ще намериш доста "люти" мнения за марката.

      А това дето си открил, че TOYOTA са "пълен боклук" те прави "ГЕРОЯТ" на деня.

      Успех!!
      NO EXCUSE for not driving a TOYOTA!!
      Toyota Land Cruiser LJ70, 2L-T, KUMHO 31/10.5/15, 2,5" TrailMaster, SuperWinch 10000

      Коментар


      • #4
        Че Тойота не е боклук - не е.
        Че се разваля трудно и малко - верно е.
        Обаче развали ли се - мамата си трака.
        за моделите към които си се ориентирал нищо добро не мога да кажа. Така че и съвет не мога да дам.

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от niki_1980 Преглед на мнение
          ШЕ СИ КУПУВАМ НОВ ДЖИП И МНОГО ВИ МОЛЯ ДАЙТЕ МНЕНИЕ ЗА СЛЕДНИТЕ ДЖИПОВЕ

          SSANG YONG KYRON 2.0 CDI
          SSANG YONG ACTYON 2.0 CDI
          SSANG YONG REXTON2 2.7 XDI
          [/B]
          Не вярвам, някой от този форум да ти препоръча подобен автомобил! Все пак основната тема тук е високо проходими машини. Препоръчвам ти да отделиш няаколко часа на написаното тук и да не бързаш да си "хвърлиш" парите.
          Почти всички сме патили от фирмените сервизи, но подобно становище за TOYOTA е меко казано смешно!
          VARADERO SD2

          Коментар


          • #6
            като си гледам аватара //едвали ще сьм обективен''// затова сьм пас
            Иван Дочев-ТЛК 73,4.2l-0888713925

            Коментар


            • #7
              Братче, не знам дали разбра каква бомба метна! Сега ще бъдеш разчекнат и изяден жив, а ако случайно оцелееш ще бъдеш прегазен с Тойота и убит чрез обесване с лебедка и млатене с хай джек! Абе незавидно бъдеще Направо се чудя как ще го караш тоя кореец толкова умрял?

              Коментар


              • #8
                не съм метнал на SSANG YONG просто от Ratola ми предложиха да разгледам моделите които имат иначе се инетересувам от Land rover Discovery да ли е сполучлив модел и за Nissan Pathfinder

                а за ТОYOTA просто се отчаях трябваше да чакам два месеца за да сменят съединитела казаха ми че нямат на склат. Слет като го смениха почнаха проблемите а и наче като марка TOYOTA e добра марка ама не е за Българските пътища ако си я караш в чужбина няма да има никакви проблеми и да чакш да доставят части както в България чакт да се развали.

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от niki_1980 Преглед на мнение
                  не съм метнал на SSANG YONG просто от Ratola ми предложиха да разгледам моделите които имат иначе се инетересувам от Land rover Discovery да ли е сполучлив модел и за Nissan Pathfinder

                  а за ТОYOTA просто се отчаях трябваше да чакам два месеца за да сменят съединитела казаха ми че нямат на склат. Слет като го смениха почнаха проблемите а и наче като марка TOYOTA e добра марка ама не е за Българските пътища ако си я караш в чужбина няма да има никакви проблеми и да чакш да доставят части както в България чакт да се развали.
                  а и ИНТЕРЕСУВАМ СЕ ОТ Volvo Xc90 D5

                  Коментар


                  • #10
                    Отлична смелост си демонстрирал но до такова генерално мнение за тази велика и доказана марка в оф а е меко казано смешно.
                    Трябва да се спра че ще кажа нещо лошо.
                    Последно редактирано от bobsen; 07-02-07, 19:50.

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от niki_1980 Преглед на мнение
                      а и ИНТЕРЕСУВАМ СЕ ОТ Volvo Xc90 D5
                      Не се интересувай, не е джип изобщо. има далеч по-проходими леки коли и то без някакви специални офроъд амбиции. Това е просто едно високо и скъпо комби.
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                        Не се интересувай, не е джип изобщо. има далеч по-проходими леки коли и то без някакви специални офроъд амбиции. Това е просто едно високо и скъпо комби.
                        а за BMW X3 какво ще кашете

                        Коментар


                        • #13
                          То поне има истински 4Х4... Обаче отзивите на офроъдърите са пренебрежителни. Като колица за асфалта гаранция е много добро, но не е джип. На теб какво ти трябва? Подозирам че просто те блазни външния вид а не гониш проходимост. Те за такива като теб в САЩ правят джипове 4Х2...
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #14
                            много добър избор ! аз си взех 6 годишно Санг Йонг Корандо , минал съм над 600 километра вече и не е мръднало !!! Първо е доста пъргаво ! Второ е красиво , от където и да го погледнеш просто радва окото. Трето , въпреки слуховете ще ти споделя личен опит ! на лед, сняг и кал, баир около 950-1000 метра го изкатери сякаш има криле, просто номера е да даваш една и съща газ , равномерно ! то само си върви ! много хубава кола ! даже по добре не си взимай чисто нова ми си вземи на старо, примерно Корандо? няма да съжаляваш

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от niki_1980 Преглед на мнение
                              ШЕ СИ КУПУВАМ НОВ ДЖИП И МНОГО ВИ МОЛЯ ДАЙТЕ МНЕНИЕ ЗА СЛЕДНИТЕ ДЖИПОВЕ

                              SSANG YONG KYRON 2.0 CDI
                              SSANG YONG ACTYON 2.0 CDI
                              SSANG YONG REXTON2 2.7 XDI

                              само не ми препоръчваите Toyota Rav4 вече карах предижния модел след като минах 80.000км се развали съединителя за смяна на скоростите закарах колата в СЕРВИЗА НА ТМ АУТО ООД
                              а теми казаха че трябва да чакам да внесат нов съединител чак след два месеца а тая част трябва да я имат в сервиза такаче не ми препоръчваите TOYOTA пълен боклук са за мен
                              Без да ставам адвокат на ТМ АУТО, това трябва да е станало преди доста години, защото в момента доставят резервни части най бързо от всички официални вносители, 10 работни дни а съединител да нямат е меко казано смешно при положение че имат на склад стъкла например, съединител има на склад и то комплект за РАВ, ТЛК и др. дори в бургаския дилър а камо ли при тях. А като не искаш оригинален, ментета има много и няма да чакаш, а за ония по горе изброените по магазините не са и чували. Да не говорим че сервизната мрежа е доста по развита, ако си на почивка и ти светнат лампите какво правим?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X