Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Топ 10 на най-надеждните 4х4 автомобили

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Топ 10 на най-надеждните 4х4 автомобили

    Мисълта ми беше, че това което го няма със сигурност не може да се развали.

    Коментар


    • #62
      До: Топ 10 на най-надеждните 4х4 автомобили

      Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
      Ей тая става...
      A така. Маса народ е задоволен.
      Ето още един за друга маса народ.
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #63
        До: Топ 10 на най-надеждните 4х4 автомобили

        Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
        A така. Маса народ е задоволен.
        Ето още един за друга маса народ.
        Даа - на това дори можеш да сменяш гумата насред полето без крик и прочее и жантата се разглабя
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #64
          До: Топ 10 на най-надеждните 4х4 автомобили

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Даа - на това дори можеш да сменяш гумата насред полето без крик и прочее и жантата се разглабя
          Ми от това по голяма надеждност здраве му кажи.
          Даже е с някакви "богери", дето ние сега ги "откриваме".
          И има удивителна прилика с УАЗ-а.

          Коментар


          • #65
            До: Топ 10 на най-надеждните 4х4 автомобили

            Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
            И има удивителна прилика с УАЗ-а.
            Странно що ли
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #66
              До: Топ 10 на най-надеждните 4х4 автомобили

              Първоначално публикуван от zlatoto_zd Преглед на мнение
              Намерих! Моята:
              Най-надежден жип: Моят
              Следващи по надеждност: жиповете на моите приятели
              Най-ненадежден: оня, който не мога да си купя (ама ми текат лигите по него), щото нямам пари за него....
              Е,тВа е "истината" у наше село!
              Колегата само е пропуснал да добави,че и най-икономичният джип е моят...пък мойте коли все са най-лакоми-баси късмета...!
              Мисля,че по надеждност могат да се сравняват чисто нови возила,нали?Ама най-надеждните жипки са правени преди повече от 20 години,и състоянието им вече е много различно според поддръжката(или липсата и),и експлоатацията.Никой обаче не би могъл да отрече,че една скоро произведена жипка след 25 години ще остави само снимки-нищо повече!
              Но няколко фирми продължават да произвеждат старите си модели(с леки промени),само и единствено за клиенти които търсят надеждност-няма да казвам кои са,щото ще стане,като темата:"колко горят нашите коли"!Който е в час прекрасно знае за кои марки и модели иде реч!А,който не е ще спори,оспорва,убеждава,и т.н. .........
              много автомати-слаби резултати!

              Коментар


              • #67
                До: Топ 10 на най-надеждните 4х4 автомобили

                Първоначално публикуван от BateValcho Преглед на мнение
                Ето ви и продължението
                http://www.autotrend.bg/news/read/68...B8%D0%BB%D0%B8

                Е, това не значи, че и аз съм съгласен. То и без друго още заглавието на статията е написано неграмотно. Правете си изводите нататък....

                Епа тия са вкарали цялата гама на LR. Като са толкова ненадежни защоо ги купуват изобщо?

                Коментар


                • #68
                  До: Топ 10 на най-надеждните 4х4 автомобили

                  Брей тая класация ме кара да се радвам че от вчера съм с Витара
                  Фен съм обаче и на Тойотите така че в тази част не ми допада последното място. Все пак както каза колегата важно е кой поръчва музиката.
                  TG

                  Коментар


                  • #69
                    До: Топ 10 на най-надеждните 4х4 автомобили

                    За мен най-надежна кола няма,има най-разумен шофьор.
                    Защото по статистики е едно а на практика друго.Или
                    както казват,старите хора,това дето го пише на книгата
                    се не ражда на нивата.Лично мнение.
                    0осем9осем7шест0осем7едно
                    Миро

                    Коментар


                    • #70
                      До: Топ 10 на най-надеждните 4х4 автомобили

                      Здравейте,
                      Днес видях темата "Най-надеждни автомобили" и дебатите около нея. Имам въпрос дали случайно хората направили тази класация не са публикували и критериите от които са се ръководели. Лично на мен ще ми е интересно да поразмисля след като ги видя.
                      Подобни класации за надеждност съм гледал в Auto Bild но там хората си посочват критерии. Примерно при 100000км пробег.... едикакво и еди как:

                      Коментар


                      • #71
                        До: Топ 10 на най-надеждните 4х4 автомобили

                        Защо пък Тераното да е грозно? Витарата и ЦРВ-то са по-грозни.

                        Коментар


                        • #72
                          До: Топ 10 на най-надеждните 4х4 автомобили

                          Е те така...туку виж прочели шейховете тая класация и погледне човек след некой ден пустините се напълнят с CR-V-та или разни корейски недоразумения....
                          0899 шест5313нула
                          За всекиго по нещо

                          Коментар


                          • #73
                            До: Топ 10 на най-надеждните 4х4 автомобили

                            CR-V не е лоша машина, но едва ли има място сред пясъчните дюни или в гората. Мисля че на всички е ясно защо арабите карат в пустинята предимно Land Cruiser i Patrol и то най-мощните и луксозни модификации. А относно CR-V за мен най-големият му недостатък е липсата на бавни скорости и при по тежки терени съединителят страда доста, също така най-ниската точка на купето по някаква случайност се явява средното гърне.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Топ 10 на най-надеждните 4х4 автомобили

                              Първоначално публикуван от Kara Kolio Преглед на мнение
                              CR-V не е лоша машина, но едва ли има място сред пясъчните дюни или в гората. Мисля че на всички е ясно защо арабите карат в пустинята предимно Land Cruiser i Patrol и то най-мощните и луксозни модификации. А относно CR-V за мен най-големият му недостатък е липсата на бавни скорости и при по тежки терени съединителят страда доста, също така най-ниската точка на купето по някаква случайност се явява средното гърне.
                              С това не съм съгласен.Утре,ако ми остане време ще погледна пак.
                              0осем9осем7шест0осем7едно
                              Миро

                              Коментар


                              • #75
                                До: Топ 10 на най-надеждните 4х4 автомобили

                                Верно е, че съм пристрастен, но карам Нисан Х трейл от половин година вече навъртях 30000 км. и само сипвам гориво в момента джипа е на 190000 км реални внос от Германия . А мой приятел от 4 години се радва на такава джипка (от него се запалих) той си я взе нова от БГ в момента е на 60000 км. (кара предимно градско) и също няма проблем. Определено заслужава джипчето да е в класацията.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X