Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГАЗ-69 и Лада Нива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ГАЗ-69 и Лада Нива

    здравейте имам газ69 мисля да го сменявам с нива 69ката ми е с двигател газ24 и трискоростната кутия моля за вашите мнения дали да направя рокадата само за инфо ловувам в много тежък район с много баири и много лоши пътища ако изобщо има такива
    Последно редактирано от Ясен; 12-11-09, 19:11.

  • #2
    До: газ69 и лада нива

    Извинявай колега, но в момента имаш най правилния джип за такъв терен.Лично мнение, не прави размяна.
    LZ1NBN

    Коментар


    • #3
      До: газ69 и лада нива

      да, ама в газката се мре от студ...

      Коментар


      • #4
        До: газ69 и лада нива

        мисълта ми беше дали нивата ще издържи на напъна щото бях твърдо решил за нива ама миналата седмица на лова беше и една нива и след половин часов проход след текезесарката собственика и започна да плаче че си счупил колата

        Коментар


        • #5
          До: газ69 и лада нива

          Проблема тук не е в парното - на Варшавата е същото, а зимата при невнимание има опасност да се опечеш. Духа ти точно в краката и тялото.
          Ако се поуплътни купето, вратите и брезента, ще има много осезаем ефект.
          Но нека ГАЗкаджийте с меките покриви споделят как е положението при тях.
          С "Фармахим" - непобедим
          Дизел - само дънки!

          Коментар


          • #6
            До: газ69 и лада нива

            Първоначално публикуван от a4o_pg Преглед на мнение
            мисълта ми беше дали нивата ще издържи на напъна щото бях твърдо решил за нива ама миналата седмица на лова беше и една нива и след половин часов проход след текезесарката собственика и започна да плаче че си счупил колата
            Няма смисъл да се сравнява един армейски автомобил с рама и твърди мостове и един СУВ с самоносещо купе и независимо предно окачване.
            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

            Коментар


            • #7
              До: газ69 и лада нива

              Това ТКЗ-арката ли беше,ако е тя,слагай един двигател 1,5 или 1,6 със 4 степенна ск. кутия от Лада и едни гуми "рибя кост",и карай
              Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
              Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

              Коментар


              • #8
                До: газ69 и лада нива

                Първоначално публикуван от mishev3006 Преглед на мнение
                Това ТКЗ-арката ли беше,ако е тя,слагай един двигател 1,5 или 1,6 със 4 степенна ск. кутия от Лада и едни гуми "рибя кост",и карай

                Еб...си. Нямам думи
                Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

                Коментар


                • #9
                  До: газ69 и лада нива

                  Първоначално публикуван от Sasho74 Преглед на мнение

                  Еб...си. Нямам думи
                  Става перфектно,колега.
                  Последно редактирано от mishev3006; 12-11-09, 16:24.
                  Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
                  Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
                  OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                  Коментар


                  • #10
                    До: газ69 и лада нива

                    Първоначално публикуван от a4o_pg Преглед на мнение
                    здравейте имам газ69 мисля да го сменявам с нива 69ката ми е с двигател газ24 и трискоростната кутия моля за вашите мнения дали да направя рокадата само за инфо ловувам в много тежък район с много баири и много лоши пътища ако изобщо има такива
                    Колега ГАЗката 69 ще надживее много Ниви. Карай си я със здраве и не мисли глупости.
                    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                    Коментар


                    • #11
                      До: газ69 и лада нива

                      За споменатите от теб условия на експлоатация ГАЗ-ката е много по-добра.С Нивата като падне дебелия сняг и ловът ти ще свърши-просто няма да има с какво да газиш снега..Дълбоките горски коловози също представляват голям проблем за стандартна Нива.За здравина пък въобще няма смисъл да ги сравняваме.Това,което ти пиша е на 101% вярно-оттук нататък ти решавай дали искаш допълнителни приключения около лова.

                      Коментар


                      • #12
                        До: газ69 и лада нива

                        дайте предложение за някакво яко парно ако някой е слагал и от къде да си купя качествен термостат за газ 24 след съветите ви твърдо осавам с газката благодаря на всички

                        Коментар


                        • #13
                          До: газ69 и лада нива

                          Първоначално публикуван от a4o_pg Преглед на мнение
                          дайте предложение за някакво яко парно ако някой е слагал и от къде да си купя качествен термостат за газ 24 след съветите ви твърдо осавам с газката благодаря на всички
                          Колега слагай от лада,и нямаш проблем.
                          0осем9осем7шест0осем7едно
                          Миро

                          Коментар


                          • #14
                            До: газ69 и лада нива

                            Тъкмо това щях да ти пиша и аз.Освен това гледай да уплътниш джипа,доколкото е възможно.

                            Коментар


                            • #15
                              До: газ69 и лада нива

                              абе аз съм приготвил едно от лада ама не знаех дали ще върши работа а колкото до уплътняването на джипката съм го замислил да е някъде до след предните седалки защото са ми много кучетата

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X