Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ при избор на джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ при избор на джип

    Здравейте колеги! Бих искал да Ви попитам за мнение и съвет относно избор на джип.Набелязъл съм 4 модела и се колебая между тях.моделите са:
    1.Land rover Discovery 3-2700 кубика 190 коня
    2.Range rover модел 2005-2006-2007 - 2700 кубика 190 коня
    3.Jeep Grand Jerokee модел 2007 двигател 2.8 cdi (конкретно mercedes benz двигателя)
    4.Mitsubishi Pajero 3.2 DID двигател 160 коня -2007-2008 година

    определено ме интересува дизел и автоматик.Идеята е колата да се ползва главно onroad,също ме интересуват и възможностите за offroad предварително благодаря за съветите.
    поздрави
    p.s съвсем забравих за митсубишито,затова го добавих
    Последно редактирано от boje; 06-10-09, 18:52.

  • #2
    До: Помощ при избор на джип

    Ако off-е по улиците на Бъкстон и Манастирски ливади, вземай което е най-тънко. Инак отатък Ок.път - трудна работа
    ПС Невидях откъде сте. Може пък да важи за пловдивското околовръстно.................. Или за някое друго?
    За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

    Коментар


    • #3
      До: Помощ при избор на джип

      Пропусна една марка.TOYOTA

      Коментар


      • #4
        До: Помощ при избор на джип

        уцелил си изключително точно районите точно под/над/по околовръстното,бъкстон и из София..
        не съм я пропуснал,просто не съм попаднал не подходяща,а това са предложенията,не ми предлагат тойота..

        Коментар


        • #5
          До: Помощ при избор на джип

          Колеги,една питанка.Mitsubishi Pajero2.5td или Suzzuki Vitara 2.v6

          Коментар


          • #6
            До: Помощ при избор на джип

            Здравейте отново колеги!търсенето и мисленето продължават,но се промениха предложенията.в момента може да се каже,че се намирам на финалната права и се колебая между :

            1.Land rover Discovery 3 2.7 TDV6
            2.Jeep Commander 3.0 CRD

            и двата автомобила са автоматик.кажете моля ви предимствата и недостатъци на всеки един от тях.както и ако може някакво сравнение -разход,здравина и тн.
            Благодаря предварително

            Коментар


            • #7
              До: Помощ при избор на джип

              Mitsubishi Pajero2.5td или Suzzuki Vitara 2.v6
              От тая Витара по-добре да бягаш. Налага ми се да поддържам такава и не съм доволен от нея. Скъпи и дефицитни части.
              Vitara 2.0 V6
              Honda CRV (Gen 1)
              Honda CRV 2.2 I-CTDI (Gen 3)
              ВАЗ 2131

              Коментар


              • #8
                До: Помощ при избор на джип

                Първоначално публикуван от ixeos Преглед на мнение
                От тая Витара по-добре да бягаш. Налага ми се да поддържам такава и не съм доволен от нея. Скъпи и дефицитни части.

                И аз съм чул, че тоя двигател бил малко... недуразумение (ако мога така да кажа), в смисъл 6 цилиндъра на 2л обем и скъп за поддръжка, ако ще е витара по-добре да избере друг двигател. Чичо ми и сина му имат 1бр дълга база 2л и 2 къса база 1.6л газифицирани и при положение, че ги ползват за работни магарета и юркане на къси разтояния и отделно като знам, че не са от най поддържаните, излиза че са доста корави машинки.
                Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X