Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Додж Джърней

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Додж Джърней

    Първоначално публикуван от Dan7 Преглед на мнение
    "Първолак" съм във форума...не се сърдете и не ме съдете строго , ако пиша не където трябва... просто се вкарах в темата за доджа на Майк по този си начин, защото темата не е за токове все пак, а е за Додж просто... и може би тук е вероятно и възможно да се пишат всякакви неща, освен за жиците на доджа....и ако това, което пуснах толкова чак пречи....модераторите да го трият, няма да се сърдя...в нета съм отдавна, но всеки форум си има своите правила, влязох тук с удоволствие, защото когато преди година направих същото във форума на Алфа ромео, видях какво значи общност и взаимопомощ, а също така и разнообразие и богатство от мнения, различни светогледи и култура и независимо от забележките искам да съм тук, и ще спазвам правилата, защото единственото което искам е удоволствие от контакта с вас, нищо повече...а да пускам нова тема хороскопи е ....абсурдно....предвид Алена...ха-ха!!!
    Каква Алена, да нямаш предвид Алинко, Алеко или Айрджак?

    Коментар


    • #47
      До: Додж Джърней

      Хороскопите на Алена по БТВ имах предвид...не че ти не ме разбра и не че аз не те разбрах...и ...карай да е весело

      Коментар


      • #48
        До: Додж Джърней

        Първоначално публикуван от Dan7 Преглед на мнение
        "Първолак" съм във форума...не се сърдете и не ме съдете строго , ако пиша не където трябва... просто се вкарах в темата за доджа на Майк по този си начин, защото темата не е за токове все пак, а е за Додж просто... и може би тук е вероятно и възможно да се пишат всякакви неща, освен за жиците на доджа....и ако това, което пуснах толкова чак пречи....модераторите да го трият, няма да се сърдя...в нета съм отдавна, но всеки форум си има своите правила, влязох тук с удоволствие, защото когато преди година направих същото във форума на Алфа ромео, видях какво значи общност и взаимопомощ, а също така и разнообразие и богатство от мнения, различни светогледи и култура и независимо от забележките искам да съм тук, и ще спазвам правилата, защото единственото което искам е удоволствие от контакта с вас, нищо повече...а да пускам нова тема хороскопи е ....абсурдно....предвид Алена...ха-ха!!!
        Заинтригува ме!
        Какво ще кажеш за 3903?
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • #49
          До: Додж Джърней

          Коментар


          • #50
            До: Додж Джърней

            Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
            Заинтригува ме!
            Какво ще кажеш за 3903?
            Три и девет е 12 плюс още 3 - 15 , което е 5+1, което е 6 !!!

            Нумерологията обикновено се вписва по отношение рождена дата на човека, обаче, за мен лично всички числа, дошли в живота ти и съпътстващи те някак си имат значение, ако разбира се не признаем това за ала-бала..... така че Хората, съпътствани от числото 6 са креативни, изобретателни, доверчиви и достойни за доверие. Те са идеалисти, обичат красотата, имат развито въображение.
            Тези хора са надарени с нравствена смелост, чувствително сърце и умение да водят преговори. Интуитивно разбират нуждите и затрудненията на другите и са в състояние да извадят наяве най-добрите им черти. Хората с 6 около себе си са уравновесени, открити и се самоконтролират. Умеят да водят дебати, тъй като са способни без предразсъдъци да разбират и двете страни в един спор. Притежават собствен чар. Възможно е да бъдат упорити, арогантни и прекалено снизходителни към себе си, когато се налага.

            В любовта преливат от топлота. Те са много щедри към приятелите и любимите си хора, които се нуждаят от помощта им. Изпитват съчувствие и ако стане нужда, не се колебаят да помагат в досадни или неприятни задачи.

            Хората с число 6 никога не търсят помощ, разчитат само на себе си. Мразят да им се оказват благодеяния.

            Лично ти, но вече според мен....си човек, който е мъгла от спонтанност, прикрита нежност, сила за всичко и несбъдната енергия като цяло....имаш много да даваш, но трудно намираш на кой точно, в смисъл - няма за момента и според теб досттъчно достойни, пред които да си струва да се покажеш всякак, откриваш се частично, но прекалено още има какво да покажеш от себе си. Добротата ти застива пред мисълта да не се разголваш и да не бъдеш наранен и затова я показваш по малко. Силен си, но понякога се чувстваш дрипа в собствената си душа....което е характерно за всеки, който може да има привилегията да се самооценя, а самоиронията и самопреценката е приоритет на интелигентните хора, и тези хора са малцина, но ти си един от тях. Принципно си човек , който не се предава, караш я напоследък по повърхността, защото ако се задълбаеш....ще се откриеш за кой ли път и ще разбереш колко още много искаш, но .....не искаш да се натоварваш с прекалено много мислене, което е правилна тактика в днешно време....Повече подробности.....не казвам... все пак всеки може да ги пречете...бай от мен, желая ти това , което искаш от около два месеца време да стане реалност, която да ти стопли душата. И сега вече админите ще ме изгонят...вероятно, но трябваше да отговоря все пак...
            Последно редактирано от Dan7; 28-11-09, 11:35.

            Коментар


            • #51
              До: Додж Джърней

              А моя номер е 0000,ко прайм ся? Нищо лично,ама нещо не му е мястото тука да е това. Иначе имах положителни впечетления от колата. Има един Иван с бяла Витарка,не знам дали някой го познава,не е записан във форума. Та той си купи ей такова Джърни и казва,че е доволен. A двигателя не е никаква помпа-дюза. Common rail е и ако не се лъжа е 2.0 ФВ 140к.с. като автоматика е DSG.
              Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
              Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
              Volkswagen Bora AKL

              Коментар


              • #52
                До: Додж Джърней

                Първоначално публикуван от Dino Преглед на мнение
                А моя номер е 0000,ко прайм ся? Нищо лично,ама нещо не му е мястото тука да е това. Иначе имах положителни впечетления от колата. Има един Иван с бяла Витарка,не знам дали някой го познава,не е записан във форума. Та той си купи ей такова Джърни и казва,че е доволен. A двигателя не е никаква помпа-дюза. Common rail е и ако не се лъжа е 2.0 ФВ 140к.с. като автоматика е DSG.
                Тези четири нули ми напомниха един виц от зората на демокрацията:
                Отишли мутри да си купуват коли от Германия и там се пръснали в различни градове с уговорката да се съберат в България и да разказват кой каква кола е купил.
                Събрали се те и първия казал:
                Купих кола, ама и забравих марката и се сещам, че имаше отпред буквата "О" и вътре знака на енергото ама полегнал.
                Втория казал:
                Брато и моята има буквата "О" обаче вътре са кръстосани четири черти подобни на знака "V"който правихме когато викахме "СДС" на митингите.
                Третия казал:
                и моята има буквата "О", обаче вътре ми прилича на оптиката на снайпера на Пора.
                Четвъртия казал:
                Брато и моята има буквата "О", обаче вътре има сини и бели триъгълници
                Петия казал:
                Всички сте се прецакали, защото моята има четири пъти "ОООО"

                Коментар


                • #53
                  До: Додж Джърней

                  Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
                  Тези четири нули ми напомниха един виц от зората на демокрацията:
                  Отишли мутри да си купуват коли от Германия и там се пръснали в различни градове с уговорката да се съберат в България и да разказват кой каква кола е купил.
                  Събрали се те и първия казал:
                  Купих кола, ама и забравих марката и се сещам, че имаше отпред буквата "О" и вътре знака на енергото ама полегнал.
                  Втория казал:
                  Брато и моята има буквата "О" обаче вътре са кръстосани четири черти подобни на знака "V"който правихме когато викахме "СДС" на митингите.
                  Третия казал:
                  и моята има буквата "О", обаче вътре ми прилича на оптиката на снайпера на Пора.
                  Четвъртия казал:
                  Брато и моята има буквата "О", обаче вътре има сини и бели триъгълници
                  Петия казал:
                  Всички сте се прецакали, защото моята има четири пъти "ОООО"
                  Тя че темата се оплеска, оплеска се..

                  ами Дани да отвори една нова тема - хвърляне на боб върху регистрационен номер,гледане на кафе по сканирано дъно на хартиена кафяна чашка, познаване на ръка по отпечатък от състезателна ръкавица..

                  ей сега щях да си пусна номерата на колите, ама едната е в гаража, а другата не я виждам от терасата..
                  и не знам и двата

                  Дани, ще ти ги пратя на лично, а ръкавиците ще ги ги покажа, ( или ръцете... )

                  Коментар


                  • #54
                    До: Додж Джърней

                    Ми то тази тема не може да продължи по същество, защото не мога сам да си пиша за колата, освен да кажа, че е много изкипрена и върви като хала, а мотора работи като самобръсначка Филипс и едва се чува, а всички други да вярват какво казвам, защото нямат лични наблюдения
                    Спама към темата много и подхожда

                    Коментар


                    • #55
                      До: Додж Джърней

                      Първоначално публикуван от Dan7 Преглед на мнение
                      Майки,за акумулатори и тем подобни нищо не мога да кажа, защото предпочитам да правя кекс..хаха, вместо да мисля за тоците на колите, обаче мога да ти кажа нещо за номера на джипа ти:2818 -
                      номерът е единица в сбор от числата му - 2+8 е 10 и 1+8 е 9, 10+9 е 19, 1+9 е 10, 1+0 е единица и от тук нататък:
                      Единицата е число на самоуверените, активни и смели хора. Търсачи, първопроходци, изследователи, надарени с любопитството на учения и с творческото вдъхновение на човека на изкуството. Те са интелигентни, логични, решителни и доминиращи, но по един приятен начин. Тяхната амбициозност и инициативност нерядко ги издига до позиции с голяма власт и авторитетност. Подобни индивиди знаят какво искат и се придържат към целта си: единицата винаги си е единица, идентична на себе си независимо от всякакво деление нл и умножение. Те нямат нужда от съвети и насърчение от другите и е много трудно да ги отклониш от избраната пътека. Хора творци, оригинални и смели водачи по рождение, те действат ефикасно в трудни обстоятелства. Знаят как да контролират чувствата си и как да действат бързо и съсредоточено. Те са жизнерадостни, пълни с енергия, в състояние са да преодолеят всеки противник, понасят болката и ограниченията, без да се оплакват. Могат да се приспособят и към най-трудните обстоятелства и никога не се отказват от възложена задача или отговорност. Макар че понякога са ексцентрични, нетърпеливи, нетолерантни и упорити, тези хора обикновено се радват на голяма популярност и нерядко са обект на възхищение. Великодушни и всеопрощаващи, винаги показват симпатия към слабите и безпомощните.

                      Единиците се чувстват много отговорни за любимите си същества и не са особено ревниви. Но ако бъдат наранени от явна демонстрация на изневяра, има вероятност да се окажат безмилостни в гнева си. Харесват къщи, управлявани с разум и са предпазливи с парите, никога не си позволяват да харчат неоправдано, макар че са щедри към партньорите си.

                      Хората с числото 1 са логични и винаги склонни на компромис. Никога не продължават да се "бият", ако е възможно да се постигне мир. Очарователни, привлекателни, пълни с любов и почтеност.

                      Единицата олицетворява Създателя на Вселената, освен това представлява мъжкото начало и силата. Точно както всяко число, делено на 1, си остава същото, тоест, не можеш да бъдеш разделен. Разбирай го както ти е удобно. Толкова от мен за сега приятелю, радвам се че те открих случайно в този прекрасен форум.
                      Грешиш тотално за номера
                      Номера 28-18 е границата от 28 годишни до 18 годишни да возя
                      Ето я правилната номерология
                      http://www.lateneragrazia.com/galler...9/gallery.html

                      Коментар


                      • #56
                        До: Додж Джърней

                        Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
                        Ми то тази тема не може да продължи по същество, защото не мога сам да си пиша за колата, освен да кажа, че е много изкипрена и върви като хала, а мотора работи като самобръсначка Филипс и едва се чува, а всички други да вярват какво казвам, защото нямат лични наблюдения
                        Спама към темата много и подхожда
                        С риск да прекъсна блажения спам, все пак бих помолил да споделиш нещо за самия автомобил. Както писах по-горе, преди време се бях загледал по него и продължава да ми е любопитен.
                        www.offnews.bg

                        Коментар


                        • #57
                          До: Додж Джърней

                          Ми още съм на 2хил.км. и какво да кажа.
                          Имам база за сравнение само с предната ми кола - Пежо-307, също дизел и разликата е огромна между двете коли.
                          Екстрите са на ниво, старт също,тих двигател, икономична, много просторна и това е май.
                          Лошата вест е, че вече няма от евтината серия в която се включих в последния момент и сега ги продават по скъпи.

                          Коментар


                          • #58
                            До: Додж Джърней

                            Малко внимание на темата която ме вкара във този форум.
                            Доджа стана на 6 месеца и съм направил 6 хил.км. през този период.
                            Карал съм паралелно и пежото, затова пробега е малък.

                            Изводи:
                            За 6 месеца, нямам нито един проблем.
                            Единственото произшествие беше, когато не я палих 20дни, бях оставил уреди да работят в колата и акумулатора се скапа.
                            При еднакви двигатели с пежото,
                            прави по як старт и гори колкото него, макар че е по тежък с половин тон отгоре.

                            Относно комфорта нямам забележки. Има си екстри почти за всичко и някой от тях още не съм ги разучил.
                            Съвсем друго е да се качваш и слизаш от висока кола и повече не слизам на ниска. Вътрешния простор и обем е впечатляваш.
                            Ясно е, че всеки си хвали своята кола, като "най-хай" от всички други,
                            но защо пък да не похваля Джърнито, след като си заслужава.

                            Жалко, че няма съфорумци със същата кола и ще се наложи да си говоря сам в темата

                            Коментар


                            • #59
                              От: До: Додж Джърней

                              Отдавна се каня да питам и ето сега го правя.
                              Може ли някой да ми обясни, какво е имал предвид конструктура на автоматичните скорости, като е направил така лоста, че на заден буташ лоста напред, и обратно.
                              Считам, че по-логично е като се бута лоста напред, да си тръгва напред колата.

                              Коментар


                              • #60
                                От: До: Додж Джърней

                                Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
                                Отдавна се каня да питам и ето сега го правя.
                                Може ли някой да ми обясни, какво е имал предвид конструктура на автоматичните скорости, като е направил така лоста, че на заден буташ лоста напред, и обратно.
                                Считам, че по-логично е като се бута лоста напред, да си тръгва напред колата.
                                и на двата ми автомобила ( автоматици ), за да тръгне напрад, се дърпа селектора назад.

                                Преди време бях чел коментари на типтроника на някакво БМВ, където нещата били обратни - за да включиш по-висока предавка, лоста трябвало да се бутне напред.
                                Потребителите били недоволни, поради това, че при ускорение почти инстинтивно дърпаш лоста назад.
                                Системата била променена.


                                Кой ги знае какво са имали предвид конструкторите - вероятно е нещо, съвсем утилитарно и различно от това, което предполага

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X