Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Додж Джърней

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Додж Джърней

    Аз и 3-мa приятели си купихме акумулатори ексайд през вече далечната 2010 година. И 3-те акумулатора още са на колите. Нито един от тях не е дефектирал и не е връщан по гаранция. Моя е 75 амперов и тогава дадох 182 лева за него с 2 години гаранция, а ексайд имат и премиум серия с 3 години гаранция от която аз се отказах защото беше 40-50 лева по скъп а и не съжалявам. Ако ми се наложи да го сменям пак бих си взел такъв.

    Коментар


    • От: Додж Джърней

      Излиза, че моето решение, колкото и да е грозно, върши работа.
      Преди това измерихме акумулатора: от 91 АЧ бяха останали 69 АЧ.
      В момента върти много свежо. Сега ще питам Ясен дали му се мери пак.
      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

      Коментар


      • От: Додж Джърней

        Евтин акумулатор или скъп акумуатор са търговски термини и от тях се печели повече или по-малко.

        Въпроса не е ли, в това кой акумулатор на пазара е направен добре и вложените материали в него отговарят ли на цената.
        Т5
        Crossrunner

        Коментар


        • От: Додж Джърней

          Първоначално публикуван от Haji Преглед на мнение
          Евтин акумулатор или скъп акумуатор са търговски термини и от тях се печели повече или по-малко.

          Въпроса не е ли, в това кой акумулатор на пазара е направен добре и вложените материали в него отговарят ли на цената.
          Дай предложение!

          Коментар


          • От: Додж Джърней

            Абе и аз да си питам дали е нормално вече осма година да си ползвам моята батерия без проблемно и дали вече да се готвя психически и финансово за замяната й .
            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

            Коментар


            • От: Додж Джърней

              Монбатът си е супер - не се лъжи с някакви незнайни марки...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • От: Додж Джърней

                Майкъл, оба ди ми се в понеделник. Ще ти покажа къде има акумулатори в Пловдив с 3 години гаранция на нормална цена.
                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                Коментар


                • От: Додж Джърней

                  Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
                  Дай предложение!
                  Нямам предложение а и не разбирам но виждам, че фактора цена става основен ама евтините и хубавите не са ли на отделни равтове?
                  Т5
                  Crossrunner

                  Коментар


                  • От: Додж Джърней

                    Темата за акумулатори е доста дълга и в друг раздел, но конкретно тук, виждам една особеност. Разбирам че, мястото е малко и е навряно на "кучиту в гъзъ". Иначе казано, самата смяна на акумулатор е тегава работа и също е фактор. Предполагам че, 30- 40 лева разлика ще си ги забравил след 2-3 месеца. Тааааа, в този ред на мисли, аз бих си сменил акумулатора във фирмения сервиз (да слагат какъвто щат) ако дават гаранция И ВЪРХУ ИЗВЪРШЕНАТА РАБОТА.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • От: Додж Джърней

                      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                      Майкъл, оба ди ми се в понеделник. Ще ти покажа къде има акумулатори в Пловдив с 3 години гаранция на нормална цена.
                      А имат ли опция смяна.

                      Щото като знам къде е, ужас ти казвам.

                      Коментар


                      • От: Додж Джърней

                        Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                        Монбатът си е супер - не се лъжи с някакви незнайни марки...
                        Да бе, да, Два монбата съм слагал на Корсата и повече не искам да виждам тая марка. Единия го продадох още в гаранция, а тоя преди него едвам избута гаранцията и го хвърлих. Сега съм сложил 55Аh Banner и вече четири години не е мръднал.

                        Коментар


                        • От: Додж Джърней

                          Ексайд премиум с 3 годишна гаранция ня третата и половина година умря внезапно и ме остави в пустошта.Отдох сутринта до чифлика и след десет минути копелето не иска да завърти.Н и говор ,ни стон.Та не е и до марка.

                          Коментар


                          • От: Додж Джърней

                            Значи като чета тук там, всеки казва различно и ще наблегна
                            на опцията, монтаж/демонтаж, щото не ми се занимава
                            да се ровя, където не ми е работата.
                            Като видя отверки или гаечни ключове и получавам стрес

                            Коментар


                            • От: Додж Джърней

                              каквото и да вземеш ,умира след гаранцията

                              Коментар


                              • От: Додж Джърней

                                Като я чета тая тема, и ме засърбява навсякъде. На едната ми кола и хвърлих акумулатора след 10 годишна употреба. До последно си въртеше бодро, ама заради смяна на фар беше откачен, и аз направо взех нов. "Новия" си работи вече 5 години. На жената колата и тя е 6 години с един акумулатор. Как ги морите тия акумулатори бре?
                                А за наврян под калника... няма и да коментирам. САЩ...
                                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X