Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Peugeot 208 мнения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Peugeot 208 мнения

    Здравейте.В търсене на първа кола за жена съм.Мисля,че се спрях на Пежо 208.Не разбирам нито от мотори нито от нищо друго.Важното за мен е да е икономична.Не ми трябват високи скорости.Ще се кара градско със задръствания около 2 -3 км. И междуградско 15 км в посока.+малко дете.Относно бюджета.Като за първа кола не искам нещо мн скъпо до 7-8к макс (като в тази сума е хубаво да побера и разхода относно регистрацията). И,какви често срещани проблеми имат?Скъпи ли са за подръжка,ремонт?
    Ако имате и други предложения,бих ги погледнала.Благодаря на всички предварително.

    Спряла съм се на тези 2 обяви.Ако може да ми помогнете в
    избора.
    https://www.cars.bg/offer/64b69f5f55543343f6099816

    https://www.cars.bg/offer/66016ea2cec600e8ae060a64

  • #2
    Първоначално публикуван от Veninewveni Преглед на мнение
    ...И междуградско 15 км в посока.+малко дете...
    Ако детето не е правоспособно, не е редно да му позволявате да шофира, дори и извънградско.
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • Veninewveni
      Veninewveni коментира
      Редактиране на коментар
      Питането ми е за модела кола.детето си има столче.

  • #3
    От тея пежа нищо не знам,но се замислете заради задръстванията дали да не е автомат колата

    Както се казва ,от кола до кола има разлика,през почивните дни избрахме и30 за жената на счетоводителя....тя си я хареса,покара и каза става...мойта жена пък освен висока кола джип ,не може да кара нищо друго,страх я ,че щели да я смачкат и никой не я броял на пътя с голфа...примерно.

    Та и от жена до жена има разлика,важно е тя да я одобри ,а не вие!
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • Veninewveni
      Veninewveni коментира
      Редактиране на коментар
      Аз също мисля като жена ви.Но просто за тази сума,икономична кола тип джип-няма

  • #4
    И бившата така, т'ва жените все едно един ги е правил
    Корсета и бил нюню, никой за нищо я нямал а т'ва е некъф ужаст некъф ат.
    Смени го с кашкавал на пръдня и мирна - вече била фактор.

    На мен първото маче ми аресва повече но е сажда.
    Второто... Знам ли, жена и кола по снимки не е добре
    Враг усраине

    Коментар


    • #5
      Пежо бензиново от тия годин твърдо -не!Това е прословутия маслояд разработка на БМВ мотор Принс-пълен боклук,само ядове с него.Пежо да вземеш и да не е дизел си е грехота!

      Коментар


      • #6
        Първоначално публикуван от Даниел Цветков Преглед на мнение
        Пежо бензиново от тия годин твърдо -не!Това е прословутия маслояд разработка на БМВ мотор Принс-пълен боклук,само ядове с него.Пежо да вземеш и да не е дизел си е грехота!
        Ако е 3 цилиндъра,не е Принс,то вече коя ли кола от тези години с двигател не е маслояд...
        И да карам Принс Пежо 308 1.6 турбо бензин(180km) ми харчи си 1литър масло на 2000 км...Предната ми кола беше 307 2.0 бензин (220km) пак толкова си харчеше маслото,консумативи
        Последно редактирано от vwbeetle; 28-03-24, 22:57.

        Коментар


        • #7
          Трицилиндровите мотори от косачки са още по зле.Няма ги вече хубавите и здрави бензинови мотори на пежо.

          Коментар


          • #8
            На запад много ги карат тия 208,има много бензинови.Работодателя ми има такова 2016 та,купувано обаче ново.Но е дизел.Карал съм го,много приятна количка,за града особено.За ръста ми 192 см,седалката е дръпната много назад,и вътре ми е тясно с човека отпред.
            За бензиновите и аз знам че не са много ок,но може и да бъркам.Но за градско трябва да е бензинова -препоръчително.

            Коментар


            • #9
              А защо не превърнете тези 7-8к лева в първоначална вноска за някоя Дачия налична на склад в момента?
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • #10
                Пежо или Ситроен със двигателя tu5, като 16 клапановия е най-добрия вариант. Чугунен блок, изключително семпъл но здрав двигател. Няма проблеми и на газ. Аз съм навъртял 150к на моя лично, общо над 300к, и ми гори 600мл на 11к.
                Пежо 207,301,307, ситроен ц4, ц2,ц3 и много други.

                Коментар


                • #11
                  Първоначално публикуван от nuclear944 Преглед на мнение
                  Пежо или Ситроен със двигателя tu5, като 16 клапановия е най-добрия вариант. Чугунен блок, изключително семпъл но здрав двигател. Няма проблеми и на газ. Аз съм навъртял 150к на моя лично, общо над 300к, и ми гори 600мл на 11к.
                  Пежо 207,301,307, ситроен ц4, ц2,ц3 и много други.
                  Така е. И DV6 не е лош мотор,но момата иска по-нова и по-джиджана кола от тия дето са с тия мотори.😁
                  Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X