Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Grand Cherokee

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Jeep Grand Cherokee

    Здравейте.Имам питане дали Grand Cherokee 2006 би бил подходяща първа кола на нов шофьор?Вярно ли е,че колата е голяма и не може да се кара от по-нисики на ръст хора?

  • #2
    Не, не е подходяща за "първа кола на нов шофьор" . А колата дали е голяма....какво и за кой е "голяма" кола?
    WG 2.7 CRD

    Коментар


    • Veninewveni
      Veninewveni коментира
      Редактиране на коментар
      А,защо не е подходяща?

    • imarh
      imarh коментира
      Редактиране на коментар
      Лично за мен това не е голяма кола. Карам предишният модел вече 12та год. Той е половин идея по-малък от този. За предназначението и целите се е доста маневрена и повратлива. Предполагам и този модел е така. В щатско я водят мид-сайз-сув. Голяма кола е Навигатор, Тахо, Събурбан, Вагонер, ГЛ...

      А не е подходяща за първа кола най-вече заради тонажът. 2.3 тона не спират като корса, фиеста или дори пасат. Не е подходяща заради просвета и височината. Това нещо се накланя и има висок център на тежест. Макар и с независимо окачване отпред, отзад е на цял мост, който има своите специфики на пътно поведение. Това според мен де.

      Иначе е страхотно и универсално ужасно проходимо високо семейно комби.

    • Veninewveni
      Veninewveni коментира
      Редактиране на коментар
      Много благодаря.Това вече е отговор на разбираем език.Отказах се като за 1ва кола..отново ти благодаря

  • #3
    Те в САЩ почват първо на трабант с ръчни скорости......ВеКа първа генерация лично на мен не ми е фаворит, че вътре е пластмасов и е схлупен, но за първа кола - таА работа е каТ онаА работа - както свикнеш кара се, няма проблеми ............и за да се посмее форума за моя сметка - преди няколко седмици карах за проба такова ВеКа ЕсЕрТе 400 и нещо коня и на едно ограничение 60 км/ч минах точно със 60 ъъъъъ малко по-късно разбрах че километража е в мили
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • дядо владо
      дядо владо коментира
      Редактиране на коментар
      Къде е това?

    • Veninewveni
      Veninewveni коментира
      Редактиране на коментар
      Изпартих ти на съобщение линка

    • piron45
      piron45 коментира
      Редактиране на коментар
      Хубаво да я прегледате и пробвате, щом е стояла цяла година може да има защо.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X