Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Hyundai Santa fe или jeep grand cherokee

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Hyundai Santa fe или jeep grand cherokee

    здравеите насочил съм се между Hyundai Santa fe 2.2crdi 2013 или jeep grand cherokee 2012 3.0 или 2014 facelift. на мен ми трябва семеина кола която да ми върши работа да ходя до гората и повече градско. не я карам често. насочил съм се повече към jeep grand cherokee 2012 3.0ако може да ми кажете някакви особености при какво трябва да внимавам при покупка и как и е поддръжката

  • #2
    VM моторите на ГЧ не са от най читавите.

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от mitk0_22 Преглед на мнение
      здравеите насочил съм се между Hyundai Santa fe 2.2crdi 2013 или jeep grand cherokee 2012 3.0 или 2014 facelift. на мен ми трябва семеина кола която да ми върши работа да ходя до гората и повече градско. не я карам често. насочил съм се повече към jeep grand cherokee 2012 3.0ако може да ми кажете някакви особености при какво трябва да внимавам при покупка и как и е поддръжката
      Пиши като хората,ако искаш нещо.

      Коментар


      • mitk0_22
        mitk0_22 коментира
        Редактиране на коментар
        Кое не съм написал правилно

      • ivo929
        ivo929 коментира
        Редактиране на коментар
        В началото на изрчението се поставя главна буква,използват се препинателни знаци,като точки и запетаи.Това като начало.

      • kameno karp
        kameno karp коментира
        Редактиране на коментар
        Айде сега,капризи. Нашите управници толково време се мъчат да създадат неграмотно поколение,а когато то е факт,ти си недоволен!🤣

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X