Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mercedes-Benz GL 350

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Mercedes-Benz GL 350

    Прицелил съм се в такъв голям параход и ще бъда благодарен ако някой има впечатления да ги сподели. Също така има един конкретен модел с VIN номер WDC1648231A726797, който гледам. Ако някой има достъп за проверка по номера също би било хубаво или ако знаете къде да го чекна.
    Благодаря предварително.

  • #2
    Аз съм с GL450 2012г 4.6 бензин газ . Отлична возия , но е неудобен и много дълъг за градско движение . Разход бензин 14 , газ - 18 при 90% извънградско .

    Коментар


    • #3
      Мисля, че тези двигатели 350 имаха някакви проблеми, които ги нямат 320 и 450.Забравил съм какво беше...Други коствени впечатления, иска само оригинални части.Обслужването и поддръжката могат да достигнат фантастични стойностиТа, колко Арчи не е най-важното.Ако парите за обслужването и ремонтите не са проблем, смело напред

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от patkan Преглед на мнение
        Аз съм с GL450 2012г 4.6 бензин газ . Отлична возия , но е неудобен и много дълъг за градско движение . Разход бензин 14 , газ - 18 при 90% извънградско .
        Като натовариш и третия ред седалки и погледнеш в средното огледало се чувстваш като шофьор на рейс

        Коментар


        • #5
          Когато заредиш третия ред седалки и погледнеш през средното огледало, усещаш се като шофьор на дълъг път. doodle baseball

          Коментар


          • #6
            Бих избягвал 350ката, често цепи глава и проблемите с веригите не са за подценяване.

            So far, при S-ката, При ML-a при GL-a, GLK-то, все едни исъщи болежки с тоя мотор.
            Може и да го уцелиш късметлийски ама ...

            Аз бих се ориентирал към 500нарата. Доказан, сериозен мотор, не мисля, че харча на гориво трябва да е основния мотив за избор на мотор, особено като говорим за GL.

            Размерите както са минус така са и преимущество, зависи за какво се ползва колата. Към автора - изясни си за какво основно ще се ползва джипката и си избери според това към какво да се насочиш.

            Аз като пристрастен бих погледнал и 5,4 / 5,7 моторите на американците. На пазара има интересни алтернативи за големи джипки, често обслужване и части идват на цени дори под тея на GL-a...

            Коментар


            • #7
              Ето ти ВИН декодер за МБ
              https://www.lastvin.com/?fbclid=IwAR...jhWI_tYIr0_ijg

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X