Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Jeep Grand Cherokee 3.0CRDi 4x4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за Jeep Grand Cherokee 3.0CRDi 4x4

    Мнение за Jeep Grand Cherokee 3.0CRDi 4x4.Здравейте.Предстои ми купуване на кола.Жена съм.Не разбирам нищо от коли.Не знам защо съм се спряла точно на това.Има една обява от автокъща.Моля за съвети и насоки какво трябва да гледам точно.Какви проблеми би ми създала в бъдеще ?п.с ще де кара градско и извънградско .

  • #2
    Парамвтрите са следните:
    Основна информация
    Година: Януари 2006
    Пробег: 257,383 km
    Гориво: Дизел
    Скорости: Автоматични
    Мощност: 218 к.с.
    Кубатура: 3000 см3
    Брой врати: 4/5
    Цвят: Тъмно сив металик
    Обслужен с платени такси и данъци!
    цената е 13.500

    Коментар


    • #3
      Здравей,първо-външен оглед на автомобила,следи от удари,криви панели,видима и/или замаскирана ръжда най вече отдолу по купето.
      После двигателя-равномерна работа,без шумове,тракане,замисляне при подаване на газ,пушене на всякакви обороти и натоварвания.Най добре да се закачи на диагностика.
      Автомата-плавна смяна без удари,ритане,без замисляне при здраво подаване на газ-това се прави при всякакви температури на маслото/охладителната течност,най вече при загрял двигател и то добре се изпробва във всички режими.
      Шумове от окачването и най вече дифовете-характерно виене на лагери,пиньон/корона,тест с напълно навит волан ляво/дясно за шум от раздатката.
      Това е най повърхностно което може да се кааже.Сега,ако вземеш под внимание моя съвет,той е следния-намери някой който,разбира,ама наистина а не някой льольо който чувал че имало някъде по свете марката Jeep.Вероятноста да те прекарат е доста голяма......Пиши от къде си,ако автомобила ми е близо,мога да го погледна,ако не някой колега от форума може да съдейства.
      Yamaha Yz450F
      Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
      Всичко с ''рошави''гуми!

      Коментар


      • #4
        На лично пратих линк на обявата

        Коментар


        • #5
          Изглежда добре.
          Но.......снимките на колата в автокъщата са от лятото,досега не е купена,което значи че,или не е стока,или просто не са ходили да я гледат.Бая ми е далече(120-130 км)иначе бих съдействал с огледа.
          Yamaha Yz450F
          Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
          Всичко с ''рошави''гуми!

          Коментар


          • #6
            Не обърнах внимание на снимките,че са от лятото.

            Коментар


            • #7
              Понеже търся същата кола за жена ми...обърнете внимание на разхода градско...три литра нафта трябва да прави 13-15 градско ...това са едни 30-40 лв нафта на 100 км...имайте го в предвид.....ако сте около София,дядо Владо е човекът от форума

              Искам хеми...пък да видим.Бензинов мотор значи това,иначе добра машина,3 литровия дизел няма някакви отявлени косури...автомата вижте как превключва...май след 2006 бяха с друга кутия
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • #8
                След 2014 бензините са с друга кутия. Дизелите на всичките WK1 от 2005 до 2010 са едни и същи и като двигател, и като кутия.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X