Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mitsubishi outlander II или facelift

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Mitsubishi outlander II или facelift

    Здравейте, спрял съм се на аутлендър, защото бензиновият му двигател не е с директно впръскване, може да се поставя агу, също така навсякъде чета, че е добра кола. Забелязах в аутодата, че има голяма разлика в разхода на гориво между аутлендър 2 и фейслифта от 2009 год. На какво се дължи това? Като цяло си тъся бензин, 4х4 с ръчни скорости. Аутлендър 2 отговаря на тези изискванията, докато при фейслифта бензиновите двигатели са: 2.0 - ръчка без 4х4 и 2.4 - 4х4 автоматик. Визуално и двата автомобила ми харесват. Въпроса ми е дали наистина има разлика в разхода на гориво между двойката и фейслифта? Колко може да е релания разход на гориво - 13 по спецификация + 2-3 литра? За съжалание не познавам хора, които да карат такъв автомобил..

    По принцип избягвам дизелите, но от фейслифтовия модел 2.2 - 177 к.с. дали си заслужава?

  • #2
    При бензина не е автомат ,а е вариатор.Дизела е добър ,но френския 2.2 156 коня,японския страда от балансиращи валове и при прекъсната регенерация вкарва нафта в маслото на мотора,френския мотор не го прави.
    Иначе на мен лично ми е супер удобен автомобила-имал съм два Кросъра,а сина имаше 4007,което е същото-но бяха дизели.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X