Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой с гранд чероки 5.9?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой с гранд чероки 5.9?

    Изчетох каквото намерих за въпросния модел,и искам да попитам още някои неща човек който има в момента и е имал 5.9 Защото се натъкнах на доста изказвания от рода-брат ми чул че някой видял и т.н.
    Насочил съм се към гранд 5.2 или 5.9,като знам за слабата кутия на 5.2,всички които гледах бяха с проблем в кутията,затова се загледах в 5.9Основно ме интересува разлика и прилика в двата двигателя и кутии,както и реален разход на газ,че един казва едно друг съвсем друго.Другата ми алтернатива е 4.7,но не намирам читав.
    Yamaha Yz450F
    Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
    Всичко с ''рошави''гуми!

  • #2
    Здравейте, имаме служебно Гранд Чероки 5,9 и е замервано от специализирана фирма за разход:
    Летен разход
    / Основна норма градски разход 26,200л,
    · Основна норма извънградски разход 16,400л/
    Зимен разход · Основна норма градски разход 27,470л
    · Основна норма извънградски разход 17,180л.
    Шофьора на който е поверен да го кара казва, че може да даде и по нисък разход,но това са данните от измерванията.

    Коментар


    • #3
      Писал съм и не само аз 30 газ София стандартно.
      Извън 15 с нормално каране.
      Джипа е здрав и дърт което води до проблеми старчески.
      Кутията е здрава на змей ако не е пържена и на 1000000км.
      Раздатката страда от вискомуфата и.
      Спирачките са слаби.
      Между 5.2 и 5.9 е общ външният вид.
      И до там.
      Нито салон, нито нищо друго.
      Вертер имаше хубава тема във форума та прочети, но моят съвет е винаги за 5.9 на газ.
      Няма страшно в умирачката...
      Страшното е да си жив!...

      Коментар


      • ivo929
        ivo929 коментира
        Редактиране на коментар
        А според това което прочетох съм останал с убеждението че 5.2 и 5.9 са почти едни и същи като двигатели...От 5.2 ме отказва слабата кутия на моделите след 95-та,затова се насочих към 5.9 Относно разхода на двата модела,мисля че ще е сходен,макар че в щатските форуми пишат че 5.9 се кара с ''премиум'' бензин...Така или иначе каквото и да взема ще го карам на газ,затова и искам мнение от човек който е имал или има такава машина.

    • #4
      Е аз да не ги пиша тия работи по търсене в гугъл колега?...
      Успех...
      Няма страшно в умирачката...
      Страшното е да си жив!...

      Коментар


      • #5
        Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
        Е аз да не ги пиша тия работи по търсене в гугъл колега?...
        Успех...
        Знам че преди имаше 5.9,и май ме разбра грешно-имах предвид че се радвам че споделяш каквото знаеш,и е по-добре отколкото да взимам инфо от разказите на някой който не е имал такова чероки,а само е слушал за него.
        Yamaha Yz450F
        Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
        Всичко с ''рошави''гуми!

        Коментар


        • дядо владо
          дядо владо коментира
          Редактиране на коментар
          Утре при мен ще дойде поне едно 5.9 та ако ти се идва си добре дошъл да видиш на живо.☕

        • ivo929
          ivo929 коментира
          Редактиране на коментар
          Благодаря за поканата-малко хора биха съдействали на човек който не познават,но си ми бая далече,иначе с удоволствие бих дошъл.А ако знаеш някой читав гранд 4.7 5.2 5.9 за продаване,моля сподели.Жив и здрав да си!

      • #6
        Иди при Дедо и пипни щото той е пич и не отказва...което в наше време е добре...ама едно време не се приемаше с добро име....
        Аз така при него някога без да го знам и познавам съм пробвал и гранд и черок,че се чудех какво да е без да се знаем и познаваме.
        Пък сигурно минаха 7-8 години и повече от тогава,а скоро не съм и ходил и пак сме се забравили,ако не броим форума.
        Та смело напред...както се казва... и да не забравиш резанките...Лимонови....
        Няма страшно в умирачката...
        Страшното е да си жив!...

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X