Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кои джипове се крадат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Всичко се краде.
    На приятел му искаха скромен откуп за ТЛК - плати си го и му я върнаха.
    На мен ми откраднаха консерва боб с кюфтенца от вилата, ама още не са се обадили за откупа.
    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

    Коментар


    • BENZBOSS
      BENZBOSS коментира
      Редактиране на коментар
      ИзпърдЕна работа е това,няма се обадАт

    • bogilloff
      bogilloff коментира
      Редактиране на коментар
      Не губи надежда, каквото издимяло, издимяло. Виж да се спазариш поне за празната кутия.

  • #17
    Може да питаш Влади Горанов кой се крадат и как се изкарват през граница.
    Между другото заради него КАТ София област нарушават закона и принуждават всеки нов собственик да ходи с КОЛАТА ДОРИ ДА Е ВЕЧЕ РЕГИСТРИРАНА в същата област, за сверка на ВИН.

    Коментар


    • kbot
      kbot коментира
      Редактиране на коментар
      А той какво беше направил, че не си спомням? И дали го осъдиха и му прибраха колата - че и това не си спомням?

    • mendi
      mendi коментира
      Редактиране на коментар
      Беше се опитал да изкара през граница една тойота обявена за издирване. Еестествено граничните полицаи го помолили да се върне обратно, естествено няма кой да му потърси отговорност. Недосегаеми.
      Ако ти открадне твоя джип върви го търси от недосегаемите

  • #18
    На врмето много се крадеха Гранд Чероки ZJ и WJ преди 20 години много ги крадеха. Бях на море във Варна - 2005 г някъде и нощеска двама заплашиха с оръжие руснак и семейството му и им отмъкнаха WJ-я. Това си го спомням много добре, прибираха се от някъде в хотела и на метри от паркинга става кражбата. Също много чест обект на кражби бяха БМВ Х5 Е53 и Е70 тамън взеха да навлизат по масово Е70 и постоянно някой ревеше че му е откраднат. И на мен като цяло ми е интересно кой джип в момента е най- краден.
    Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

    Коментар


    • #19
      Последно един служебен Lexus RX 450h го отмъкнаха за няма 3 мин. Някакъв сноп кабели минава над левият подкалник , джамбазина свали подкалника, човърка из кабелите и след малко се качи в джипа и си тръгна(това се видя от записа на най-близката камера).
      Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
      Ford Fiesta 1.4 Tdci

      Коментар


      • #20
        https://www.toyotabg.eu/viewtopic.php?t=38873
        Също както на Лексуса................
        Венцислав Петров
        Горното е изцяло мое лично мнение, с което не ангажирам никое друго лице.
        Рекстън 2 2.7 165 к.с. ; Лагуна купе 2.0 dci 210 к.с.
        0889 62 8четири 6четири

        Коментар


        • #21
          Всеки уважаващ себе си застраховател си слага допълнително по една ИГЛА примерно......

          И добавят някои други видими знаци че колата е застрахована

          Коментар


          • Juiced
            Juiced коментира
            Редактиране на коментар
            Едно време за това им махнаха лепенките...

          • mishomishev
            mishomishev коментира
            Редактиране на коментар
            И мойта е белязана. По съвет на застрахователя освен неговия "белег" - задължително и мой телефон на колата трябва да има.Причини бол - най безобидната - ако съм спрял на някого на мястото му - веднага може да ми звънне да ме напсува без да удря колата....
            Все още крадците имат едно наум коя кола от кой застраховател е по вероятно да ги намерят...

          • didooo
            didooo коментира
            Редактиране на коментар
            Не им пука , че е застрахована ,при който и да е застраховател . Тоя филм го гледах . Повече от една серия .
            Допълнителни аларми , имобилайзери , скрити ключета , ги спират (и респектират превантивно) повече от тва че била застрахована при знай'ш ли кой .

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X