Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Теглене на каравана от автоматик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Теглене на каравана от автоматик

    Здравейте на всички. Изкам да попитам кой ( Паркетник) бензинов автоматик може без да се троши да дърпа каравана. Говоря за средно статистически.

  • #2
    Може. Aisin или Jatco. Внимавай за свт или робот.
    8)

    Коментар


    • #3
      Изключил сам СВТ . Искам истински автомат. Карал съм Дискавъри ТД5 Автоматик и Паджеро 2.8 автомат но дизел ама с тази цена на дизела

      Коментар


      • #4
        Мисля за Санта фе 2.7 , Гранд Витата 2.7 или ми попадна Фриландер 3.2 всичко бензин автоматик

        Коментар


        • #5
          XC 90.
          FORD Maverik-2,3L, AWD, XLT-2 броя

          Коментар


          • #6
            Да гледах един 2.5 но ми казаха че трябва да сложа още един охладител на маслото на кутията за да я натоварвам

            Коментар


            • #7
              Има мотори 3,2, там са пипнали автомата. А новият радиатор не е проблем. До скоро имах V70, 2,4T, AWD-по талон и табел максималната маса на композицията беше 4200 килограма.
              FORD Maverik-2,3L, AWD, XLT-2 броя

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от dimandonov Преглед на мнение
                Изключил сам СВТ . Искам истински автомат. Карал съм Дискавъри ТД5 Автоматик и Паджеро 2.8 автомат но дизел ама с тази цена на дизела
                Ако проблема ти е цената на дизела, има такова нещо като Grand Cherokee 5,7 бензин. Официално може да дърпа до 3 тона.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  Изках мнение за моделите който съм изброил . Благодаря предварително.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X