Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Renegade Trail Hawk 2016 мнения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Jeep Renegade Trail Hawk 2016 мнения

    Тази машинка отговаря на повечето ми претенции за замяна на сегашната Фронтера с нещо по-комфортно и подходящо за дълги разходки по асфалт, но след като премерих клиренс под 19см на кората на мотора, почвам да се чудя дали няма да го потроша в гората? Уж е специално оффроуд изпълнение с фабрично 22см, гумите са някъде на 50%, може и да е бил крив асфалта където мерих - не знам. Някой кара ли такова нещо да сподели как е извън пътя, а също и мотора ми се видя шумничък - 2.0 дизел на Фиат?
    Honda XL600LM, 1987
    Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
    Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

  • #2
    Здравей, Нито Регегейт, нито Компас стават за пресечен терен. Носачи от пред и от зад, няма рама ( Унибоди дизайн). В предната част, както си забелязал има пластмаса, която постоянно ще бие. Ъглите му на заход са малки. Няма място за по-големи гуми ( в задната част дизайна на арката и по-скоро въре под калника е много специфичен). Дизела е шумен и груб. Тясно е вътре. Лоша сглобка, вътре всичко ще се разпука след 5000 километра. Лошо управление, лоши спирачки. Бавните са по-скоро проформа, от колкото бавни. Слабост в раздатъчната кутия. Он демнад 4х4...
    Имам опит с Компас 2021 в продължение на 60к километра. Продадох го с кеф.
    p.s Компас и Регегейт делят много общи технологии и агрегати. Мисля че Ренегейт е направен на базата на Фиат 500х ( технически е такова с емблема на Джиип)
    Последно редактирано от redex; 29-08-22, 12:56.

    Коментар


    • Edo
      Edo коментира
      Редактиране на коментар
      Мерси за подробната информация, Колега!

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X