Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Xtraial nisan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Xtraial nisan

    Здравейте групата,и за много години,понеже искам да сменя Хондето црв има малко ръжда от долу и не ми се занимава да го правя,та ми изпадна едно ХТраялче,та да ви питам кой са му слаби страни,2.0 140коня много ли е слаб за това купе,и ако е 2003 бензин газ коя еврокатегория ще вземе?благодаря предварително

  • #2
    Хюндай Акцент 2001, без газова уредба, успя да се докопа до 3-та група. Мина на ГТП в София в края на октомври.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
      Хюндай Акцент 2001, без газова уредба, успя да се докопа до 3-та група. Мина на ГТП в София в края на октомври.
      Сутринта звъннах на един с прегледи каза че ако в талона пише евро3/4 ще му даде,тука на едно фауве 97 директно ми залепиха 1 без да го мерят хич ма то май няма и катализатор,иначе гледам на хондата в талона не пише евро има 3*-дали е същото незнам

      Коментар


      • #4
        Що се занимавате с глупости ?
        Тия еко категории са за парлама и надали някога ще влязат в действие . Даже и да се случи , ще е само за големите градове като София , Пловдив , Варна , Бургас и то само в определени дни зимата и само за центъра !
        Та не се връзвай за това и ако един автомобил ти харесва , си го отнасяй .
        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар


        • #5
          Не се концетрирайте моля в Екоевро категорийте,кажете за нисанчето,какво да дебна!

          Коментар


          • #6
            Имам и продавам Т30 2004г. 2,5 автомат. Слаби места са сегментите(започва да гори масло), катализатора(запушва се и духа гарнитура ако не се махне на време), вентилатора на парното и защитата му. На моя се проявиха почти всички от изброените проблеми и са отсранени.
            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
            Телефон - в профила!

            Коментар


            • #7
              Имате ли го на обява?

              Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X