Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mitsubishi Pajero III 3.2 или Land Rover Discovery II 2.5

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Mitsubishi Pajero III 3.2 или Land Rover Discovery II 2.5

    Здравейте! Имам от няколко години Mitsubishi Pajero Pinin 1.8 GDI, от който съм много доволен, но той има много малък багажник, а ми се налага понякога да нося повече багаж. Обмислям да взема по-голям джип и се колебая между Pajero III 3.2 did и Discovery II 2.5 td, заради блокажите, все пак се влиза и по горите с автомобила. Кой от тези автомобили е по-добрият избор, слаби места и за какво да гледам при покупка? Благодаря!

  • #2
    За правилен съвет трябва да конкретизирате въпроса. Аз имам от много години ЛРД2 и МП пинин-1.8гди. Те са несравнимо различни. За начало и сведение - Д2 (тд5) е с Еко-1, а Пинин е еко-3.
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

    Коментар


    • trapper
      trapper коментира
      Редактиране на коментар
      В действителност повечето Д2 имат фабрично монтиран блокаж на РК, но на малко коли управлението му е изведено в купето. В този форум е коментирано подробно как се прави.

    • Николай Колев
      Николай Колев коментира
      Редактиране на коментар
      Д2 е с механично управление на режимите на 4х4 всичко му е с лостове, докато на П3 лостовете в купето всъщност само подават сигнал към ЕКУ-то и то чрез едно ел. моторче превключва раздатката.
      Ходовата част на П3 е независима и отпред и отзад със всичките и там външни карета, носачи и маншони, но вози много по добре от Д2 но е по скъп и нетраен от към поддръжка на окачването.

    • koceto90
      koceto90 коментира
      Редактиране на коментар
      Благодаря за отговорите.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X