Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СУВ за скромен бюджет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • СУВ за скромен бюджет

    Здравейте! предварително се извинявам,ако темата вече е обсъждана Търся Сув с, бюджет до 6000лв. Това което ме интересува е, да не е притенциозен от към обслужване, и да страда смо от детски болежки за марката. . Задължително ляв волан.Това на, което се спрях: ХОНДА ЦРВ 1 автомат, с това чудо се познавам перфектно. Но има висок разход за това което предлага, и веднага изникна въпроса не е ли по добре НИСАН ТЕРАНО || с 2,7дизел? Или прехвалените корейци на Хюндай, САНТА ФЕ 1 или ТУКСОН.(дизел) Както и НИСАН ЕКСТРАЯЛ 2,2 114к.с като за нито един от трите нямам наблюдение. Ще се използва като втори автомобил и ще се шофира основно в София, и като работен кон за вилата. Моля колеги с наблюдения над въпросните паркетници да СПОДЕЛЯТ ПРОБЛЕМИ с мотори, помпи дюзи компове всичко ще е от помощ Мисля, че изчетох почти всичко написано във форума за тях, и се обърках още повече. Благодаря ви предварително! Като бюджета е само за закупуването а за обслужване отделно.

  • #2
    Нисана става,теми из форума колко искаш,ако намериш запазен за тия пари го грабвай смело
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      Тераното е джипка, другите са по-високи комбита с външен вид на джипка. За тия пари най-лесно ще намериш Санта Фе. А да търсиш само детски болести у кола на половин милион километра е наивно.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #4
        Някой от нисаните според нуждите.
        Имаме трейл вече май 6 години и се държи добре. Частите са цифра, нo карат доста.Разбирай каквото е правено не е пипано след това, а разхода е повече пт добър.
        И има огромен багажник.
        Последно редактирано от slatanic; 29-11-21, 07:04.
        Няма страшно в умирачката...
        Страшното е да си жив!...

        Коментар


        • #5
          не знам какво те плаши разхода на Хондата, при положение, че нафтата е 2,50 и ще поскъпва, а газта 1,40.
          за тези пари, каквато намериш най-запазена взимай, детските болести отдавна не играят при над 20г. бангии.
          Скоро няма да може да се влиза в центъра със стар дизел - имай и това предвид.
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • коко келеша
            коко келеша коментира
            Редактиране на коментар
            Добре ще е ако е само в центъра, но големия периметър е до алея Яворов

        • #6
          Благодаря! за бързите отговори. Точно цифрата с частите на Нисана ме плаши. Наясно съм с това що е джип и възможностите на тия паркетници. Просто исках малко повече инфо за САНТА ФЕ И ТУКСОН и да ги сложа на кантар с ЦРВ като + и -. Затова обясних че това ще е втори автомобил. Въпроса е дали бензинова Хонда или дизелов Хюндай?

          Коментар


          • IvanIvanovi
            IvanIvanovi коментира
            Редактиране на коментар
            а защо бягаш от бензинов Тусон? газифицира се без проблем, даже и реглаж на клапани не иска, нито омаслител.
            Двигателя е 2.0 141 к.с., автоматика е здрав, макар и 4-скоростен

        • #7
          Нисана, ако не е изгнил и за тези пари си заслужава!

          Коментар


          • #8
            Кои части на Х-Трейла са скъпи?
            Не съм сменял много неща. Най-скъпото което съм сменял е преден носач - около 200-250лв.. Задни амортисьори TRW за 100лв.. Смяна на сегменти с всичко необходимо(+биелни лагери и обслужване на главата) излезе 900лв. с труда. Цените се менят, но не вярвам да са скочили. Виж ми обявата:
            https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...7&slink=me320p
            Абстрахирай се от цената, обявата е формално пусната, че ми е основен автомобил. Утре ще ходя пак да гледам една кола и ако я купя цената ще е много надолу.
            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
            Телефон - в профила!

            Коментар


            • #9
              Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
              Кои части на Х-Трейла са скъпи?
              Не съм сменял много неща. ...Смяна на сегменти с всичко необходимо(+биелни лагери и обслужване на главата) излезе 900лв. с труда.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • Иван Жоров
                Иван Жоров коментира
                Редактиране на коментар
                Май нямам точна разбивка кое колко струва и за това го броя за 1 ремонт.

            • #10
              Не бягам от бензинов Тусон но пазара е такъв в момента. За бензинов автомат искат по 8к.и нагоре. А не искам да похарча целият бюджет за покупка.

              Коментар


              • #11
                На црв1 кой точно му е високия разход,че не мога да се сетя,та това е най икономичната сувка от тоя клас може би и най надеждният проблема му е ръждата и ако се кара на газ затягат клапаните,със дизела икономията ще ти излезне златна,ако ще я караш на газ ориентирай се към корейците заради хидравличните клапани!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X