Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep WK отзиви

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Jeep WK отзиви

    Привет на всички.

    Чудя се какъв джип да гледам за евентуална покупка и виждам, че доста хора хвалят споменатия Jeep. Още повече, виждам и тук, хвалят и hemi мотора 5.7

    Споделям една обява/не че са много по принцип/, която ми прави впечатление с ниската цена. Или може би е нормално?

    https://m.mobile.bg/details/21628701139611719

    Някой дали го е гледал?

    Освен, че е от америка, друго според вас нещо да не му е наред? Отделно ако реша да го гледам има ли някой, тук сред вас, който да дойде и да го погледне? Или някой сервиз? Разбирам, че има човек занимаващ се с черокита, но е извън София и ме съмнява да се навият да го прегледам там.

    Оставам отворен и за други предложения за бензиновите мотори на wk-тата. И като цяло препоръки и т.н.

    Благодаря предварително!

  • #2
    Ръждив е по пода. Иначе двигателя звучи добре. Общото впечатление е за вехт автомобил.

    Чакам 5.7 от САЩ, след като тук така и не открих моя. След 2009-та е по-добре - мотора малко е пипнат, малко по-мощен, надежден и икономичен (клапани с променлив момент на отваряне). EGR-а му е "вътрешен", точно чрез клапаните - вала се завърта така че не пуска всички изгорели газове да излязат.
    Последно редактирано от sparkybg; 01-10-21, 09:28.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • royce
      royce коментира
      Редактиране на коментар
      MDS delete kit поръча ли си или ще го караш така?

    • sparkybg
      sparkybg коментира
      Редактиране на коментар
      Засега няма да го махам. Не съм достатъчно информиран за проблема, освен че със сигурност ще вдигне разхода.

    • royce
      royce коментира
      Редактиране на коментар
      Значи само 5W20 и бензин догоре.
      И безаварийно разбира се.

  • #3
    Първоначално публикуван от _T_ Преглед на мнение
    ...
    Споделям една обява/не че са много по принцип/, която ми прави впечатление с ниската цена. Или може би е нормално?
    Хм...

    Колко струва моят автомобил?

    Джип, Jeep Grand cherokee
    Година на производство: 2005
    Тип двигател: Бензинов
    Скоростна кутия: Автоматична
    Актуалната цена на Вашата кола е 16 329 лв.
    *Цената е актуална към 04.09.2021.

    Възможно е да варира в зависимост от наличието на допълнителни екстри и състоянието на автомобила.


    Този e-mail получавате, защото сте се абонирали за услугата "колко струва моята кола" на mobile.bg.
    Туй бе`а мОсквичите ФАЩ-янски...
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #4
      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение

      Хм...



      Туй бе`а мОсквичите ФАЩ-янски...

      Бе то беше ясно още от първия отговор с изгнилия под 😀

      Коментар


      • #5
        Гнило не видях. Има ръжди. Ползван е по предназначение и отдолу има ударчета и драскотини, с прилежащите им ръжди.

        Няма чак драматични неща, но на мен не ми хареса.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #6
          Колко струва моят автомобил?

          Джип, Jeep Grand cherokee
          Година на производство: 2005
          Тип двигател: Бензинов
          Скоростна кутия: Автоматична

          Актуалната цена на Вашата кола е 19 992 лв.
          *Цената е актуална към 02.10.2021.

          Възможно е да варира в зависимост от наличието на допълнителни екстри и състоянието на автомобила.


          Този e-mail получавате, защото сте се абонирали за услугата "колко струва моята кола" на mobile.bg.
          Вече е без 8 лв. на цената, на която съм го купил през февруари 2013 г. Напрао биткойн (не "битконь").
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • sparkybg
            sparkybg коментира
            Редактиране на коментар
            За нещо като 15-17 може и да го продадеш, ако е в наистина добро състояние. 20 ще му вземеш ако е почти неразличим от нов и е на доста под 200к.

        • #7
          Мобилето базира оценката си на база актуална наличност на съответното возило в ...мобилето. При екзотики от сорта жипка 5,7...пускаш три фалшиви обяви за кола на цена каквато искаш и си капитан. БТВ, обаждах се преди две седмици по една обява , казаха колата е продадена. А обявата си седи. Два пъти пускам сигнал на мобилето за менте продавач, реакция йок.
          And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

          Коментар


          • #8
            Е то има едни ентусиасти дето продават един за 40 бинки. За толкова ще си докарам от америка wk2 към 2017 - 2018 на никакви километри и всички екстри.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #9
              Трябва да се отчете, че заради Короната, цените и на употребяваните коли са нагоре.
              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

              Коментар


              • #10
                Е наблюдавам ги откак реших да купувам точно такова. Няма кой да даде 20бона за WK 2005-та година, освен при горепосочените обстоятелства - перфектно състояние и много малко километри.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • cecoa1
                  cecoa1 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Аз по принцип, а и заради сметката на Гагич...

                  Иначе съм изненадан, че предаваш дизеловата секта, но предвид задаващи се Еко-ограничения, и на мен ми минават мисли за бензин в бъдеще. Пък и може да съм пропуснал доста неща из Форума последните няколко месеца.

              • #11
                Цените наистина са се бъгнали. Гранд Витарата от аватара замина на третия ден от пускането на обявата, на цена с двеста лева под онази, за която я купихме преди пет години. И то само защото коварно за сефте се раздрънка някаква ролка на ремъка, точно пред купувача.
                And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                Коментар


                • kra_kra
                  kra_kra коментира
                  Редактиране на коментар
                  Преди 10 години си взех тераното за 3500, сега ми дават 6000 за него.
                  Цените са полудели на всичко.

              • #12
                Моето "Хеми" го чакам да му навъртя 100 000 км. (навик от ТЗВ време ) и да му сложа газ, след което го прежалвам и почвам с лифтове, гуми и кални разходки. "Гурутата", дето не пишат вече тука, казват, че било страхотна машина за офф-роуд, ако го прежалиш. В момента е на 225 000, трябва да стане на 234+ хил.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #13
                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  Моето "Хеми" го чакам да му навъртя 100 000 км. (навик от ТЗВ време ) и да му сложа газ, след което го прежалвам и почвам с лифтове, гуми и кални разходки. "Гурутата", дето не пишат вече тука, казват, че било страхотна машина за офф-роуд, ако го прежалиш. В момента е на 225 000, трябва да стане на 234+ хил.
                  .....с тази раздатка и диференциали ще останеш бързо в някоя кал.....особено ако му сложиш по големи мът терейн гуми......гуратата да си гледат работата .....питай патило не един или два пъти.....

                  Коментар


                  • sparkybg
                    sparkybg коментира
                    Редактиране на коментар
                    Че какво му е на раздатката и дифовете? По-добри са от на WJ във всяко отношение.

                  • Bogoljub Gagic
                    Bogoljub Gagic коментира
                    Редактиране на коментар
                    ДиДжея завижда, Спарки Неговото е с отворен диференциал отпред (а може би и отзад) и е 3,6 л. - под един галон даже мляко у ФАЩ не продават.

                • #14
                  Цените на жипките са нагоре не заради короната или инфлацията последно време , а заради това , че просто изчезват вече читавите от истинските .

                  Всеки запознат знае , че след 2005-2007 „ аслъ жипките „ са рядкост , като нови коли които се произвеждат .

                  Нормално като има търсене , а няма предлагане , цените да хвърчат нагоре...
                  Който търси , намира !
                  Човекът е човек, когато е на път !

                  Коментар


                  • #15
                    ...ех,като свраки сте, само чакате нещо някой да ви "подаде" и веднага коментари......Моя е отворен прав си,но и аз нямам намерение да го троша все още,за тази цел си имам един леген там и си го вкарвам в дълбоките калища.....мисълта ми е, че не са толкова здрави ,колкото го изкарват ......имам наблюдения в/у 5-6 офроададжийски WK ,че и WK2 трекхаук и не съм много впечатлен ......Та ако някой е решил че тази техника е супер здрава и че може да влиза в гората сток,греши......за някоя разходка по " древен римски път " (имаше такова състезание ) може .......

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X