Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4x4 до 5000лв

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 4x4 до 5000лв

    Здравейте! Нов съм във форума, предварително се извинявам,ако ми се дублира темата. Като за начало си търся 4х4 автомомобил, бюджета с който разполагам е 5000лв. Това което ме интересува е да става и за пътувания на дълги разстояния, да е с комфортна возия,да е просторен сравнително,щото аз съм си едрогабаритен, да има широка задна седалка(леко си падам романтик),да е подходящ за пътя и извън него, примерно не като ми завали сняг да ми седи в гаража. Друго условие да е бензинов, щото ще се газифицира задължително. По възможност обема на двигателя да е до2000 кубика. Да е ляв волан.Тия, които ме блазнят на този етап са Frontera, макар че е над 2000кубика, pajero pinin 1.8, Mitsubishi Outlander първа генерация, Subaru forester, разбира се приемам предложения и за други модели.........Дали е автоматик или ръчка не ме бърка . Благодаря ви предварително!

  • #2
    Santa Fe първа генерация.

    Коментар


    • #3
      Пинин , комфорт и простор не ги слагай в едно изречение

      с този бюджет дебни за дълга фронтера, а ако излезе някоя Хонда CR-V скачай без замисляне
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • коко келеша
        коко келеша коментира
        Редактиране на коментар
        Хонди има колкото искаш, но са все около и под 2000-та. Ако обаче не се подвизава в София и новите екоизмислици не го бъркат, нема грижи

    • #4
      Първоначално публикуван от Josko Преглед на мнение
      Здравейте! Нов съм във форума, предварително се извинявам,ако ми се дублира темата. Като за начало си търся 4х4 автомомобил, бюджета с който разполагам е 5000лв. Това което ме интересува е да става и за пътувания на дълги разстояния, да е с комфортна возия,да е просторен сравнително,щото аз съм си едрогабаритен, да има широка задна седалка(леко си падам романтик),да е подходящ за пътя и извън него, примерно не като ми завали сняг да ми седи в гаража. Друго условие да е бензинов, щото ще се газифицира задължително. По възможност обема на двигателя да е до2000 кубика. Да е ляв волан.Тия, които ме блазнят на този етап са Frontera, макар че е над 2000кубика, pajero pinin 1.8, Mitsubishi Outlander първа генерация, Subaru forester, разбира се приемам предложения и за други модели.........Дали е автоматик или ръчка не ме бърка . Благодаря ви предварително!
      Приемаме ли, че не те притеснява карането на камион зимно време? Дали е автоматик или ръчка не те бърка, докато не почнеш да сменяш маслата. После се оказва, че първото е няколко пъти по-дървено

      П.П. Моето предложение за просторен автомобил е Шевролет Блейзър.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • Bogoljub Gagic
        Bogoljub Gagic коментира
        Редактиране на коментар
        Шевролет Блейзър до 2000 кубика в СМУ Пазарджик ли сте имàли ?

    • #5
      Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение

      Приемаме ли, че не те притеснява карането на камион зимно време? Дали е автоматик или ръчка не те бърка, докато не почнеш да сменяш маслата. После се оказва, че първото е няколко пъти по-дървено

      П.П. Моето предложение за просторен автомобил е Шевролет Блейзър.
      Благодаря ви за предложенията! При Блейзъра ме притеснява разхода на.гориво и надеждността и вървежа.Колкото до пинина него споменах щото съм чел ревюта имал съм и приказки със собственици, че е една идея по- комфортен от гранд Vitara Виждам нелоши предложения ясно ми, е че едни ще са по-проходими за сметка на комфорта, а други ще са по-комфортни за сметка на проходимостта... Бях хвърли око на разни Паджерота бензинови за 5000лв , но там предполагам ще отиде една цифра за стягане. И съм позабравил там как седят нещата са данъци-манъци и.т.н.Иначе, който има опит с джипове от ранга на Паджеро купени за под 5бона бих се радвал да си сподели опита.На този етап ме блазни Опел Фронтера 2.2 бензин, чувал съм нелоши неща за него, но за екотека съм чувал лошотии.Друго, което не споменах, е че меракът ми е газовата бутилка да е отвън.
      Последно редактирано от Josko; 16-08-21, 11:59.

      Коментар


      • large
        large коментира
        Редактиране на коментар
        Grand- какво? Чероки или Витара... не виждам как и едното и другото ще е по-комфортно от Пинина.
        Замисли се, все пак, тия пари не са ли малко, да искаш всичко това, от едно возило, че и комфорт с вървеж.
        То, тия, последните са разтегливи понятия.

        Единствения ти шанс, да имаш комфортна кола, за тия пари е я намериш с лек проблем и да си я докараш сам от някоя бяла страна.
        Но ще ти трябва платформа и друга кола, дето да дърпа състава. Те джамбазите, нали трябва да живеят от нещо.

    • #6
      Пиша от телефона, извинявам се за правописни и т.н. грешки.Колкото до местоживеенето ми се подвизавам основно из Варна и Силистра, но съм човек, който обича да се завира на разни тихи и романтични местенца, до които не се стига с беенве или с друг лек автомобил....

      Коментар


      • #7
        large коментира
        Днес, 12:54
        Grand- какво? Чероки или Витара... не виждам как и едното и другото ще е по-комфортно от Пинина.
        Флагмана на "Jeep" и този на "Сузуки" - по-некомфортни от женската сапунерка-макет на истинско ПаХеро ?
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • large
          large коментира
          Редактиране на коментар
          Тъй де.. пинина няма как да е по-комфортен от тях. чак и аз се обърках от изначалното твърдение тук
          Първоначално публикуван от Josko Преглед на мнение
          ...Колкото до пинина него споменах щото съм чел ревюта имал съм и приказки със собственици, че е една идея по- комфортен от гранд >Vitara< Виждам нелоши предложения ясно ми, е че едни ще са по-проходими за сметка на комфорта, а други ще са по-комфортни за сметка на проходимостта....
          После забелязах че думата "Vitara" се е появила, до "гранда"

      • #8
        Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
        Пинин , комфорт и простор не ги слагай в едно изречение

        с този бюджет дебни за дълга фронтера, а ако излезе някоя Хонда CR-V скачай без замисляне
        Значи поразгледах някои модели и и ми хванаха окото 2окото две витари едната е дълга база, и тия Паджерота+останалите ясно ми е че ще отидат едни пари и за освежаване,боя газ и т.н., но какво е вашето мнение за конкретните екземпляри....
        https://www.cars.bg/offer/60fc67a7b68ef360de1de842
        https://www.cars.bg/offer/6118c366b5e3122f74472f22
        https://www.cars.bg/offer/60d1b1978e8a4753bc5a0d22
        https://m.mobile.bg/details/21628021513805311
        https://m.mobile.bg/details/21627122942868011
        https://m.mobile.bg/details/21629186383714410

        https://m.mobile.bg/details/21625395769848144

        Коментар


        • #9
          На мен всичко ми изглежда убито, не бих се разходил за оглед на нито една от тези. То за тия пари нямаш и много избор. От няколко дни търся Мусо, но няма. Разгледах Корандо ми то до 5 има много по добре изглеждащи от тези.

          Коментар


          • коко келеша
            коко келеша коментира
            Редактиране на коментар
            Търси Мусо и като Деу, и като СангЙонг. То че вече изчезнаха от екрана поради преклонната си възраст е ясно, но пускащите обявите също са малко разсеяни и не се съобразяват много с фактите )))))))

          • Dilyan Zagorchev
            Dilyan Zagorchev коментира
            Редактиране на коментар
            Ммм, Мусо, дизел, автомат, 99година,кожа,Вълчедръм,Монтанско на 2800-само тебе чака. Нямам общо с обявата, ма гледам колегата препоръчва модела

        • #10
          Мога да се хвана на бас , че са пълни кочини - или ще са изгнили , или нещо по техничаската част не е ок . Повечето обяви имат над 1500-2000 разглеждания , това само по себе си говори , че не са читави , ако бяха - до сега нямаше да ги има !

          П.П. Приготви една торба пари за път и огледи и тръгвай , колко е рентабилно всеки си преценя сам. Парите за това могат да стигнат до 50 процента от цената на джипа в твоя случай ( до толкова съм стигал аз ) , докато намериш нещо което да става . Другия вариант е дебнеш в периметър от 50 км от теб и когато - тогава ..

          Хубави и запазени Терано и Паджеро 2 вървят около 9-10 хилки.
          Последно редактирано от cnc82; 18-08-21, 22:32.
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • коко келеша
            коко келеша коментира
            Редактиране на коментар
            Да ти кажа, почти всичко се пазарува, но хората се назландисват пред някоя обява, и влизат по 20-тина пъти да я преглеждат отново, докато накрая напазаруват автомобила, или някой друг им го измъкне. Това е извод от личен опит х33

        • #11
          Самите страници на обявите се отварят със звука на стържещо, ръждиво желязо смятай реално какви са
          "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
          Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

          Коментар


          • #12
            Първоначално публикуван от Josko Преглед на мнение

            Значи поразгледах някои модели и и ми хванаха окото 2окото две витари едната е дълга база, и тия Паджерота+останалите ясно ми е че ще отидат едни пари и за освежаване,боя газ и т.н., но какво е вашето мнение за конкретните екземпляри....[/URL]
            нищо конкретно не мога да кажа, но щом стоят толкова време, едва ли са читави, а на мен тези са ми грозни.
            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • #13
              Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
              Пинин , комфорт и простор не ги слагай в едно изречение

              с този бюджет дебни за дълга фронтера, а ако излезе някоя Хонда CR-V скачай без замисляне
              Пинина и Витарата ми идват малки, а Паджеро или Терано за тея пари си е риск.На тоя етап се реших килебая се м/у cr-v и Santa Fe първа генерация. Кое е по- проходимо, кое е по-комфортно, кое е по-надеждно, кое подръжката му е по-достъпна.Че ще отиде една цифра за постягване ми е ясно и съм се приготвил и за това.......

              Коментар


              • IvanIvanovi
                IvanIvanovi коментира
                Редактиране на коментар
                не игнорирай Фронтерата, даже гледам има една в Мобилето с 3,2 двигател

              • Dilyan Zagorchev
                Dilyan Zagorchev коментира
                Редактиране на коментар
                А Рекстън? В бюджета ти се вписват 7-8 бройки с регистрация.

              • коко келеша
                коко келеша коментира
                Редактиране на коментар
                Човека търси бензин, не дизел. А бензинов Рекстън за 5 искам и аааз )))))))

            • #14
              От тия двете CR-V то отговаря на повечето условия в последния ти пост. Имай на предвид, че все пак е паркетник в сравнение с Терано, Паджеро, Фронтера.
              Но пък с него ще ти е по-комфортно на дълъг път.
              Който търси , намира !
              Човекът е човек, когато е на път !

              Коментар


              • #15
                Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                От тия двете CR-V то отговаря на повечето условия в последния ти пост. Имай на предвид, че все пак е паркетник в сравнение с Терано, Паджеро, Фронтера.
                Но пък с него ще ти е по-комфортно на дълъг път.
                Ясна ми е тая работа, до црв съм имал досег само със втората генерация, Но щом казваш , че първата е по-проходима от Санта де ще те послушам.Вече Занапред ще му турим я лебедка я гуми, я лифтче...

                Коментар


                • cnc82
                  cnc82 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Ето тук може да видиш втора генерация на CR-V колко е проходима. Имай на предвид, че първата я дават най-проходима от всички поколения.

                  https://youtu.be/OqNCi80H7R0

                  https://youtu.be/m8RDUSAUyHo

                  https://youtu.be/6hDa5SOul4M

                • коко келеша
                  коко келеша коментира
                  Редактиране на коментар
                  Що не му казваш на човека, че толкова е проходима само прежалената Хонда ЦР-В втора генерация х33

                • cnc82
                  cnc82 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Приемам забележката .
                  Те тия дето ги вардят - не им и трябва проходимост....

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X