Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проверка по VIN на оборудването и екстрите?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проверка по VIN на оборудването и екстрите?

    Искам да направя такава проверка,да видя какво има като екстри...Бях правил такава справка,безплатна,в руски сайт,ама не мога да го намеря...

  • #2
    За различните марки си има отделни VIN-декодери, някои направо на сайта на производителя.
    За универсален, едно време ТОЗИ вършеше работа, но дали още работи добре, не знам.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      Този,а и други,които намерих,искат заплащанеТова,заради което ми трябва,не предполага такова...

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от krassitch Преглед на мнение
        Този,а и други,които намерих,искат заплащанеТова,заради което ми трябва,не предполага такова...
        На мен не ми е искал - за две коли съм проверявал. Пробвай дали първият път не е безплатна справката, после сменяш IP-адреса и пак си на "първа прИмоционална" справка.
        Другото е - търсѝ специализирани сайтове по марки / фен-клубове / форуми на собственици на определени марки.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #5
          Този сайт работи до 3 справки/ден безплатно от 1 ИП адрес. За марките, за които поддържа проверка. Просто трябва повече изчакване след като въведеш ВИН-а, все пак е безплатно. Информацията е най-надеждната от всички останали безплатни декодери. Сравнявал съм я с инфо от представителства в продължение на над 1 година. Оставяй езика на справката да е по подразбиране.

          Коментар


          • #6
            Ако става дума за бмв, прати вин и ще ти пратя всичко за колата, къде е карана, ниво на оборудване, кога е произведена, кога е регистрирана и др данни
            Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

            Коментар


            • Atanasova87
              Atanasova87 коментира
              Редактиране на коментар
              Добър вечер, ако може да проверите и моята кола BMW, с vin WBAUD190X0PA62828
              Благодаря предварително!

            • nissan_1978
              nissan_1978 коментира
              Редактиране на коментар
              С удоволствие бих го проверил, но ми изтече лиценза на програмата

          • #7
            Въпросният сайт ми дава изключително малко инфо-произведена еди кога,мотор,за окомплектовката-нищо...Става въпрос за Тойота.Ще пускам обяви от името на позната-остана вдовица,няма книжка...Идеята ми бе да видя с какви екстри е,без да се зверя там 1 час...

            Коментар


            • #8
              Първоначално публикуван от krassitch Преглед на мнение
              Въпросният сайт ми дава изключително малко инфо-произведена еди кога,мотор,за окомплектовката-нищо...Става въпрос за Тойота.Ще пускам обяви от името на позната-остана вдовица,няма книжка...Идеята ми бе да видя с какви екстри е,без да се зверя там 1 час...
              И-и-и-и, що се правиш на луд?
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #9
                Аз се правя на луд?А скапаният сайт ми изписва,че е невалиден ВИН?Имам ксерокопие на талона...

                Коментар


                • #10
                  Първоначално публикуван от krassitch Преглед на мнение
                  Аз се правя на луд?А скапаният сайт ми изписва,че е невалиден ВИН?Имам ксерокопие на талона...
                  Пляс! "Интервенция в номера на рамата"...
                  Нищо чудно да е невалиден, ако сайтът на "Тойота" го дава такъв.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #11
                    Първоначално публикуван от krassitch Преглед на мнение
                    Този,а и други,които намерих,искат заплащанеТова,заради което ми трябва,не предполага такова...
                    free VIN Number Decoder
                    http://carmotospecs.com/vin/

                    Коментар


                    • krassitch
                      krassitch коментира
                      Редактиране на коментар
                      Сега си проверих буса по номера.Единствено вярно е марката,другото-модел,година,всичко грешно ми даде

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X