Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ml 270 2004 съвети

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ml 270 2004 съвети

    Здравейте, търся мнение за ml 270 2004 фейса. Всичко по него си работи много добре, доста е запазен. Въпроса ми е какво да гледам, добри ли са, на какво да обърна внимание? Ще го карам предимно на асфалт. Off много рядко, само когато се наложи. Благодаря за отделеното време 🙂

  • #2
    Следи работата на мотора, да не тресе и прекъсва, че може да е някоя дюза, а те създават проблеми. Виж автомата как превключва дали не сяца, а на дюзите има едни дифтунги те избиват и тече от там нафта, понякога от това има проблеми с паленето.
    Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

    Коментар


    • #3
      Бандитко вероятно е клонинг на Искри, но все пак - като отидеш да гледаш колата, пипни двигателя дали е студен. Ако "случайно" са го палили щото се е наложило да го преместят, че пречи, може да има проблеми със студеното палене
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #4
        Не са добри или поне не толкова колкото трябва да са.
        Вземи възможно най-малкото карана кола,при тия километрите имат значение
        Последно редактирано от BENZBOSS; 23-07-20, 15:49.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          Взимаш само след диатностика...
          Grand Cherokee WJ
          Dodge Caliber
          E 430 4-matic-T(S210)
          GLK

          Коментар


          • #6
            И се молиш,кръсти се с двете ръце
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • BENZBOSS
              BENZBOSS коментира
              Редактиране на коментар
              Нямам опит - гледам да не си го купувам като го знам,че е кекаво - скорости,окачването,помпи,ангренаж,пласмасите по мотора,рейка.........мерси,попа го оставям да го цунеш ти


              https://avtomarket.ru/opinions/Mercedes/ML/30973/

              На тия ако вярваш

            • sonda
              sonda коментира
              Редактиране на коментар
              Знае ги Боса тия кочини, даже имаше писания тук, че са правени в Алабама нескопосано...Неслучайно струват по 4 к. лв, ,които лесно могат да се умножат х2 след покупка ...Недей.!

            • BENZBOSS
              BENZBOSS коментира
              Редактиране на коментар
              Ако е много запазен,ако всичко му работи,ако ще е само по асфалт,ако имаш механик който им разбира на тия и е 4 бона колица па и ти харесва...........взимам я веднага.Е 3 теми има вече - за кално баирче или за непочистена улица до вилата коя да взема.........ми за 4 бона да вози,да драпа с повече от една гума,да се среща на всяка крачка,да има части за него и да го знаят механиците.........препоръчвам го.
              На въпроса Стават ли,добри ли са.........ми не,за баирчето или снега стават ма дали е добро като модел Съвсем НЕ според моето скромно мнение.
              Тук ги има за 3,до него стои 6 години по-нова Тойота за 23,на мен 3 години ми стъпа да ми се обърне мисленето и да не ги гоня с мерника по крьстовищата.


              На кратко - ако ти харесва го взимай,ако мислиш,че караш истински Мерцедес......тия не са от тоя род,и братовчеди не са.

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X