Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota Hilux 2.5 144кс. или 2.4 150кс.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Toyota Hilux 2.5 144кс. или 2.4 150кс.

    Обмислям закупуване на пикап и един от фаворитите ми е Toyota Hilux. Загледал съм 2 бройки. Едната бройка е 2016г. 2.5 144кс., а другата е 2017 2,4 150кс. Като екстри и двата са базови- клима, блокаж и ръчна кутия. Нямам никаква представа от тази марка и ако някой има преки наблюдения над двата модела, да ме светне кой е по-добрия? Какви са разликите помежду им? Още ли моделите се славят като много здрави или вече и там се объркаха нещата?
    O898595418 - Митко

  • #2
    Първоначално публикуван от nbaplayer Преглед на мнение
    Обмислям закупуване на пикап и един от фаворитите ми е Toyota Hilux. Загледал съм 2 бройки. Едната бройка е 2016г. 2.5 144кс., а другата е 2017 2,4 150кс. Като екстри и двата са базови- клима, блокаж и ръчна кутия. Нямам никаква представа от тази марка и ако някой има преки наблюдения над двата модела, да ме светне кой е по-добрия? Какви са разликите помежду им? Още ли моделите се славят като много здрави или вече и там се объркаха нещата?
    Имал съм и двата модела, но по новата е в пъти по добра! 2.4 е 150 кс и 400нм. това я прави доста пъргава, отколкото 144кс.по старата. Единственото, което е по добро на старата, че вози по меко, но има решение и за това. Новата е с шест степенна скоросна кутия, което я прави по разтоварена и икономична. И двете са добри, но гледай за удари и ръжди! В България се вкарват, само ударени и с повреди, никой не продава читава в Европа. Много трудно взех да ги намирам и аз, имам хора обикалят цяла Европа и почти не намират читав пикап. Миналата година съм продал, три такива и нещата вървяха, сега е проблем. Успех!
    0887 526 564/ 0897 933 755 /

    Коментар


    • #3
      Възможно ли е 3-4 годишна Тойота да има ръжда? Толкова ли са им слаби ламарините? Мисля дълги години да го експлоатирам, но ако са склонни към бързо ръждясване, да бягам от тях.
      O898595418 - Митко

      Коментар


      • #4
        Заради технологията на повърхностно антикорозионно покритие, откритите детайли, рама и др. Получават повържностни ръждиви напетнявавания. Въпреки, че изглежда зле, няма проблеми с ръждата. Иска малко поддръжка. Моя е от 2017 и не бих казал, че се оплаквам от ръжда. Няма.
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X