И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ
... и още нещо, явно си търсите джипка по начина който се търси лек автомобил, което за техника която ще се ползва и за в гората не е най-подходящият начин.
Свържете се с човек който е в час и е склонен да ви консултира за да не си скубете косите след покупката, въпреки че повечето хора търсещи МПС-та в диапазона 5÷10 намират този разход преди покупката за излишен.
Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 21-07-20, 23:55.
ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT
Рекстъна е и по-проходим от ML, а спрямо C-klasse си е направо луноход. И има лъскави и сравнително на по-малка възраст от почти всичко друго възможно в тоя бюджет.
Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."
Говорим за проходимост. Не за здравина.
А тя никак не следва задължително от големи ходове. Има още амнайсе фактора които май са по важни.
Па и колко повече ходове има? 1см?
Rexton купи приятел, хем евтино, хем дрънка - вътре се държах с двете ръце.. Но негов приятел-многознаещ му казал, че не се трошат.
Дупница е идея, ама нали трябва да са обявени в мобилето?
Тия китайски боклуци стават ли?
Автомонтьорът препоръча Kia Sorento. Става ли? Влиза в бюджета.
Газ-бензин търсим, а дизелите са по-евтини. И това е за преценка.
Другото.... Ще ме биете тук. Автоматик карам, а те са по-скъпи. И не е вярно, че не стават за гората, зависи от модела, има такива да се избират скоростите...
Кой казал че автомат не става за гората?
става и още как.
Ама не айсин и не във вашия бюджет.
И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ
Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."
Имам за продаване много хубава KIA Sorento, която влиза за смяна на ангренажни вериги и обслужване.
КИАта е '05, автомат, от последните преди фейса. TOD с 5-скоростният типтроник. Абсолютно всички екстри със сива естествена кожа. Вътре никога не е пушено.
Като излезе от бокса ще я обявя само тук, пък после ще видим.
ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT
За офроуд си купете една toyota land Cruiser 70, за бюджета от 8 бона ще намерите, стара, грозна, ръбата е, но е и здрава и проходима с елементарна поддръжка от времето когато МПСтата бяха истински, не като всичко изброено по горе в темата разни ровери, рекстъни, кий и тн.
И аз ги погледнах снощи, че ми стана интересно. Най-много ми хареса една 70ка за дори по-малко - 4000лв (!) - на която в описанието пишеше "Без изгнило никъде по джипката", а на снимките дори рамената на чистачките бяха ръждясали
Коментар