Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Transit Custom 125 HP

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Видях го днес, става ако не броим, че задната врата е малко подбита, дръжката не се връща и акумулатора е сдал. Ще сменят дръжката и акумулатора за тяхна сметка и ще обслужат, ако има дискове и накладки ще ги сменят пак за тяхна сметка. В купето е запазен ако изключим волана, явно е каран повече градско. Със зимни DOT2019 Гудрич на 90% е. Пуснаха ми проформа даже. За 80 лв ще го спънат на 120 км/ч. Не се сетих да направя няколко снимки, но ще го взема в Петък или Понеделник и тогава ще го снимам.

    Коментар


    • #17
      Днес го взех от Мото пфое и пак не го снимах. Опънах го по северната тангента и на 125 км по километраж или 120 по GPS спира да набира, точно както исках. Не ми беше проблем да изпреварвам тирове и коли. От Мото пфое му оправиха задната ключалка, че имаше проблем, смениха маслата, филтри, всички накладки и акумулатор като част от сделката. Задната врата е поочукана малко, но за сега няма да я правя. Бяха прехвърлили при нотариус, платили данъка, аз им занесох гражданската и пуснах една винетка. Отидох да платя каско и да го снимат и утре ше ходя да сменя талоните, че ми се видя голяма лудница в КАТ и нямах толкова време. Приятен е за каране, като лека кола е. Дърпа добре празен. Не разбрах от къде да му изкарам разхода, напълних го и пише 600 + км, но ще го почовъркам, че нямах време за това.

      Коментар


      • alexalex69
        alexalex69 коментира
        Редактиране на коментар
        Честит !

      • KingofROAD
        KingofROAD коментира
        Редактиране на коментар
        и много безаварийни километри

    • #18
      Първоначално публикуван от dragozow Преглед на мнение
      ... Бяха прехвърлили при нотариус, платили данъка, аз им занесох гражданската и пуснах една винетка. ...
      Честита нова придобивка! Желая много безаварийни километри.

      При кой нотариус са го прехвърлили? Вие платихте ли такси и ако "да" колко и върху каква сума? Питам защото братовчед ми е бартеросал с тях автомобил и очаквам да го поканят за нотариална размяна.
      [COLOR=red]ГАААЗ до тенекията![/COLOR]
      [COLOR=palegreen]Спирачките са за страхливите.[/COLOR]

      Коментар


      • #19
        При Румен Богданов, някъде до КАТ, но те са действали. Аз занесох едно пълномощно на тях и преведох нотариалните такси по банка, след като Мото пфое ми казаха каква е сумата и сметката на нотариуса, както и какво да посоча като основание за плащане. Сумата е 980 лв на 23 095 лв. Взех си го с подготвени документи, само каско направих, а днес ще ида да сменя талоните в КАТ. Трябва стелки да му търся, че няма и не ми харесва така.

        Коментар


        • #20
          Минах в КАТ за час и нещо о направих няколко снимки. Утре е командировка ~600 км.


          https://photos.app.goo.gl/TvFVYVPDbjTU3L7c6
          Последно редактирано от dragozow; 05-03-20, 13:26.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X