Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ от приятел

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ от приятел

    Здравейте колеги, сериозно съм се замислил за покупка на RR Sport и имам една голяма молба. Ако има в София някой колега с излишно време, ми се иска да се видим да каже няколко приказки за автомобила с цел черпене на челен опит Бирата разбира се от мен

  • #2
    Нямам такъв,и не съм от София.Преди време се оплака познат,че се е съсипал от аварии и ремонти.А частите били изключително скъпи.Иначе на външен вид са супер,ама качеството и надеждността май не му е силна страна.Ако се купи такъв евтин за под 15-16000 лв,99% е вероятно още толкова да не стигнат за потягане...Аз не бих рискувал,има неласкави мнения и в Нета...

    Коментар


    • #3
      Имам RR Sport (L320) от 3 години и съм много доволен. Много луксозна и добре направена кола. Разходите по нея не са по-големи от тези на другите съвременни джипове. Дизелите (2005-2009) са с 2 мотора - 2,7 тдв6 (190 кс) и 3,6 тдв8 (272 кс). За предпочитане е моделът 3.0 тдв6 (2010-2013), 245 к.с.
      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

      Коментар


      • #4
        Нямам преки впечатления, но следейки обявите във Фрянция, забелязвам че много от тях се предлагат на цени колкото диско2. Все си мисля че не е случайно...

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от gogi69006 Преглед на мнение
          Нямам преки впечатления, но следейки обявите във Фрянция, забелязвам че много от тях се предлагат на цени колкото диско2. Все си мисля че не е случайно...
          Разбира се, че не е случайно. Д2 са последните класически джипове Ленд Ровър, с два моста. Произвеждат се до 2004. От сегашна гледна точка са много здрави и надеждни. Но са твърде стари и или са продадени, или собствениците на запазени коли в добро състояние не ги продават. И аз имам Д2, но ще е последната кола, която бих продал.




          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X