Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Audi Q7, GL, Touareg, Cayenne

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Аз май намерих добър екземпляр за втора-трета кола, благодаря за мненията, но за да сме полезни и на други, ето малко ревюта за търсените коли

    Mercedes GL




    Touareg




    Cayenne



    Audi Q7





    Land rover Range Rover



    Относно моя избор, спрях се на Q7
    Много близък човек от семейството си поръча нова кола и съответно в повече му остава старото Q7 sline навсякъде, черно навсякъде, летни 21 и зимни 19 гуми, много истински 160 000км. и вътре като ново, с 3.0дизел 2008г.
    Само каза, че не е обновявана навигацията ама като я взема ще търся къде това да направят.

    Коментар


    • rusev
      rusev коментира
      Редактиране на коментар
      Как не се бях сетил да си купя кола гледайки бричка...Много "находчиво"!

  • #32
    Първоначално публикуван от atomic Преглед на мнение
    ... много истински 160 000км. и вътре като ново, с 3.0дизел 2008г.
    Само каза, че не е обновявана навигацията ама като я взема ще търся къде това да направят.
    А това да се чува! Супер. Дано се случи сделката и оттам нататък само масло, филтри и нафта!
    Колкото до навигацията - това да ти е кахъра ...

    Коментар


    • #33
      rusev какво ти става човек, защо се заяждаш, прекарал си уикенда със любимите си хора, бъди по усмихнат и позитивен. Преди 2 години като си поръчвах колата не гледах бричка, незнам защо не се допитах до теб. Човека споделя опит при масовата БГ действителност на превъртяни километри и по-ниски цени от където и да е. Ако искаш чети ams и autobild, ако искаш гледай каквото си искаш.
      Royce относно колата, както казах близък човек от семейството е, сделката се е случила. Петък бяхме на тест, хареса си една друга джипка, чакаме доставката и сме готови. За навигацията прочетох днес в ауди форума и като гледам е лесно. Въпреки че е гледана колата, дано в бъдеще е само масло, нафта и филтри...

      Коментар


      • #34
        Първоначално публикуван от atomic Преглед на мнение
        Въпреки че е гледана колата, дано в бъдеще е само масло, нафта и филтри...
        Такова животно няма! Рано или късно на всичко му идва вемето и или ти го оставяш, или то те оставя теб. Това може да е доста дълъг период, особено ако е Тойота.
        Дай някакви преки впечатления за Q7-цата, с каква помпа е?
        Навремето бяха хубави колици - престижни -с това куатро ги водеха по-проходими в зимата от танк, сега гледам са стотинки, сигурно има защо! Щом е от твой човек не бери грижа, най масови проблем на всичките дараци е, че са на безброй много километри, чак след това се нареждат скапаната нафта, проблемни помпим, дюзи, агрегати , пластмасовата конфекция и т.н. Не случайно Дъстъра чупи рекорда по продажби - образно казано!

        Коментар


        • #35
          Ами впечатленията са добри, през годините някакви тампони сменявал, един маншон, някакъв датчик защото не е можа да запали в гаража(тогава едвам я избутахме 4 човека), другото е обслужване. Човека не е от тези, който четат и човъркат по колите и знае само ауди сервиз за ремонтите, порше софия запад. В гараж е седяла и вкъщи и в офиса и се надявам проблемите с панорамния покрив да ме отминат. Вътре пласмасите и седалките са като нови, само на подлакътника при стойката за чашата има 2-3 драскотини от страната на пасажера, приличат ми при закопчаване на колана да са станали. Място отпред има, отзад с голямото детско столче пак има, 7места или голям багажник си има.
          Та затова ще я покарам, въпреки че е по стара от търсените.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.

          Зареждам...
          X