Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тойота Хайлукс, Нисан Навара, Митсубиши Л200 или Форд Рейнджър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тойота Хайлукс, Нисан Навара, Митсубиши Л200 или Форд Рейнджър

    Здравейте, моля помогнете при избора на една от тези машини. Искам да помоля за мнение също на собственици на тези марки и модели. Благодаря предварително.

  • #2
    До: Тойота Хайлукс, Нисан Навара, Митсубиши Л200 или Форд Рейнджър

    Карал съм всичко от изброените пикапи.
    Вземи си тойота. Няма да съжаляваш. С нисана малко ще съжаляваш, а с останалите по-повече.
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • #3
      До: Тойота Хайлукс, Нисан Навара, Митсубиши Л200 или Форд Рейнджър

      Карал съм ги всичките също. В семейството имаме L200 и Навара.

      Ако искаш да си гъзар и да ти е меко сещаш се къде си вземи Навара (само отпред обаче), ако смяташ да караш предимно оффроуд и с големи натоварвания си вземи Тойотата. Ако искаш някакъв компромис, широко за всички, модерна 4х4 система и не-камионско пътно поведение си вземи L200. Рейнджъра, не че е лош, ама е нещо като Тойотата, ама по-смотано.

      Много зависи за какво го искаш обаче.

      Коментар


      • #4
        До: Тойота Хайлукс, Нисан Навара, Митсубиши Л200 или Форд Рейнджър

        Въпрос на личен избор е според мен, аз мога да ти предложа това:
        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...197#post796197
        Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

        Коментар


        • #5
          До: Тойота Хайлукс, Нисан Навара, Митсубиши Л200 или Форд Рейнджър

          Аз съм за ХайЛукс-а, но гледай да е с 3 литровият двигател, другият му е малък и няма динамика.
          Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

          Коментар


          • #6
            До: Тойота Хайлукс, Нисан Навара, Митсубиши Л200 или Форд Рейнджър

            Взимай Тойотата

            Коментар


            • #7
              До: Тойота Хайлукс, Нисан Навара, Митсубиши Л200 или Форд Рейнджър

              Първоначално публикуван от Martin Zaimov Преглед на мнение
              Здравейте, моля помогнете при избора на една от тези машини. Искам да помоля за мнение също на собственици на тези марки и модели. Благодаря предварително.
              И какво взе?
              Или се чудиш?
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • #8
                До: Тойота Хайлукс, Нисан Навара, Митсубиши Л200 или Форд Рейнджър

                А ми и трите са много добри машини,ама Л 200 не си взимай,грозни и ръбати са.
                Иначе Наварата прилича много на Патфайндъра.
                Аз ги мислех тези машини за невероятно проходими,но откакто ми се случи една случка по време на ски тази зима,ми паднаха скъпите джипки в очите.
                Закъсал в снега един колега с Патфайндъра и ми казва може ли да ме изтеглиш....хаха.....вика ми е тя Фронтерата ти няма блокажи,няма да можеш да ме извадиш.
                Да,ама успях.....аз се бях мераклисал на Навара за да се качва АТВ или шейната отзад.
                Та след тази случка закачам ремаркето и скапи джипки не купувам.
                Няма лош автомобил.В повечето случаи има лош собственик ;)

                Коментар


                • #9
                  От: До: Тойота Хайлукс, Нисан Навара, Митсубиши Л200 или Форд Рейнджър

                  Колеги а какво ще кажете за новия Л 200 ? Гледах в you tube клип 57 мин на едни украинци два екипа с Л 200 с гуми Муд Терен на БФ гудрич ,и един Нисан Патрол с гуми шарка Рибена кост, по много кален планински терен , разбира се Патрола водеше и нямаше никакви проблеми , но и двата Л 200 се представиха завидно добре , с изкл. на едно две места където опряха по корем в дълбоките оврази

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X