Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Rav 4 бензин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Rav 4 бензин

    Здравейте, загледал съм една Равка, но е в Пазарджик. Молбата ми е ако има някой колега в района да и хвърли едно око (може и две). И ако има някой със сервиз да я погледнем.
    Последния път си правих "разходка" като комбинирах Левен и Враца, е във Враца повече не желая да стъпвам .
    Там колкото и мерак да имах - се уплаших.
    Ако някой е в района и има желание да помогне нека пише да му пратя линка.

    Има ли някой който да е газифицирал успешно Равка??? Толкова ли е страшно.

  • #2
    Моята съм я газифицирал през януари тази година и съм изминал 15000км. Газаджиите-приятели ме убедиха да сложа и омаслител на клапаните. Дали всичко е както трябва ще се разбере към 80000км на газ, това според хората които казват, че не става.
    Разхода извънградско е повече от задоволителен средно 10,5 л за 100км. Моята е и автомат така че съм много доволен от разхода.
    Според това от което съм чел - най-важен е монтажа на уредбата, както и използването на добра рейка и дюзи.
    Успех с покупката!
    Последно редактирано от FREEFLYER; 06-11-19, 18:52. Причина: ...
    RAV 4
    F650GS

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от FREEFLYER Преглед на мнение
      Моята съм я газифицирал през януари тази година съм минал 15000км. Газаджиите-приятели ме убедиха да сложа и омаслител на клпаните. Дали всичко е както трябва ще се разбере към 80000км на газ, това според хората които казват, че не става.
      Разхода извънградско е повече от задоволителен средно 10,5 л за 100км. Моята е и автомат така че съм много доволен от разхода.
      Според това от което съм чел - най-важен е монтажа на уредбата, както и използването на добра рейка и дюзи.
      Успех с покупката!
      Общо взето е така. Само малко уточнение - не толкова монтажа, колкото настройката, като ако не е монтирана добре и настройките няма как да са добре.
      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
      Телефон - в профила!

      Коментар


      • #4
        Как пък никой не попита каква е равката?! Защото от S, през AZ , та до ZR двигатели си има доста разлика.

        Коментар


        • #5
          Колега автомобила в автокъща Алгаси ли се намира?

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X