Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся си джип!!!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся си джип!!!

    Здрайте колеги.Допитвам се довас да ми предложите някав джип.Значи моите изисквания са: Да от между 1997-2002г.За екстри не сам мн притенциозен но ако може да е с Блокажи и Климатик.Да е къса база.Да варви по черни патища (сняг,кал) ще се кара 50/50 както на черен път така и на асфалтов.Да не издахва на байр.Да няма много скапа подражка не сам паралия(разполагам с 8000-9000лв)Значи сащо така се колебая и какъв мотор да е Бензинов или Дизелов.До ся не съм карал и незнам как вървят.Нов сам в сайта и моля да ме извините ако има нещо.Мерси и ви благодаря предварително за помоща.

  • #2
    До: Тарся си ДЖИП!!!

    Първоначално публикуван от Stefo0 Преглед на мнение
    Здрайте колеги.Допитвам се довас да ми предложите някав джип.Значи моите изисквания са: Да от между 1997-2002г.За екстри не сам мн притенциозен но ако може да е с Блокажи и Климатик.Да е къса база.Да варви по черни патища (сняг,кал) ще се кара 50/50 както на черен път така и на асфалтов.Да не издахва на байр.Да няма много скапа подражка не сам паралия(разполагам с 8000-9000лв)Значи сащо така се колебая и какъв мотор да е Бензинов или Дизелов.До ся не съм карал и незнам как вървят.Нов сам в сайта и моля да ме извините ако има нещо.Мерси и ви благодаря предварително за помоща.
    Колега за тия пари можеш да вземеш що годе добър джип,но за годината незнам,според мен ти трябва бензинов двигател слагаш газова и забравяш ,за марка няма да говоря да не ставам пристрастен разгледай по подробно форума и ще си отговориш на много въпроси.Успеx в избора.
    Какво е това 4x4...:confused:
    [FONT=Arial Black]Мечтите са си твои,ако ги споделиш със друг си е за твоя сметка...:rolleyes:[/FONT]

    Коментар


    • #3
      До: Търся си джип!!!

      Затварям тема, поради много подобни такива.
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X