Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тръгнал съм да си купувам 4x4...? /работен джип до 15К лв./

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Дискавърито пък е съвсем цивилно ... Хич ...
    За работа си трябва здрава кола. УАЗ, ТЛК 70-та серия. Виетнамка, ако трябва да е голямо. Тия се поправят с чука ако изобщо се наложи. И винаги излизат, та ако ще да са наполовина строшени. Стари конструкции с безмилостна идеология. Никога никого не оставят в гората. И нямат много части и полудяващи компютри на поставките за чаши. Без които светва червената лампа и моторът угасва))
    Да, и Унимога е там, обаче е скъп и трудно се намира. И има проблем - в кабината има място само за шофьорът.

    Коментар


    • #17
      Абе изглежа, че УАЗките наистина са мн здрави машини. Оня ден ме караха из горски пътища с една камионетка УАЗ и съм страшно впечатлен. По тия пътища планинар с раница трудно би се качил/слезъл. Но пък си имам принцип нищо руско да не купувам.
      Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

      Коментар


      • #18
        За Диското мога да кажа че е доста добра машина като съотношение
        път - безпът пък и динамика не му липсва за разлика от Уаза и ТЛК7*
        Има и доста висок багажник, а и частите са му на цени като на средностатистически автомобил.Също така и първоначалната инвестиция е доста приемлива-за 12-13 000 ще вземеш Диско 96+
        с клима за разлика от Паджеро например 92-93 без.Да не говорим за ТЛК или Мерцедес Г.Пък и Диското не гние като по-горе описаните автомобили.
        M.P.

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от Chico
          За Диското мога да кажа че е доста добра машина като съотношение
          път - безпът пък и динамика не му липсва за разлика от Уаза и ТЛК7*
          Аве и аз това гледах по нета, ама ме уплашиха разни анличани и американци че много се чупели и имали доста течове
          Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

          Коментар


          • #20
            Абе, огледай се за някой пикап, тук има доста писано по темата. На мен са ми фаворити американските, че са прости и със сравнително евтини части, а тук по-голямата част клонят към японските, но така или иначе ти ще си избираш, просто не си слагай капаците на очите и да гледаш все едно и също. Иначе моята лична препоръка е Шевролет пикап от тези армейските с дизеловия двигател, има ги сега доста, продадоха ги от армията и доста частници ги карат. Голям дизелов двигател - просто вечен, много сериозна рама и мостове, окачване на ресьори и здраво купе което носи много - какво повече ти трябва?
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #21
              Големите американски пикапи станаха невъзможни заради митата. Като желязо са правилни, обаче ... Не разбирам от това, не се интересувам, но каквото чух с края на ухото си е чист абсурд.
              Прочее, ако искаш, знам един Форд с мъртъв двигател. 7 литров дизел, за 1 000 долара ще ти докарат нов, без проблеми. 3 тона не ги вижда, въпреки че е 4х2. Не мога да обсъждам цената, но от ония цифри нагоре трябва да махнеш нулите)

              Коментар


              • #22
                Не говоря за нов внос, а за тези които ги подариха на армията и ги разпродадоха после. Намират се на пазара за около десетина хиляди. Аз миналата седмица видях Шевролет на Горублянската борса.
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #23
                  А стига бе ... А тва кво беше? Някво "Намко", ли, кво? Хич и не знам ни кво са, ни кво има вътре.

                  Коментар


                  • #24
                    Ето такъв :


                    6.2 дизел. Само че онзи беше без надстройката отзад - чист пикап.
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • #25
                      А, ми това е Субърбан ...
                      Хм. А защо 10 000? Счупени ли са или пазарът е такъв?
                      Макар че това е пълно дърво, вътре има по-малко чаркове и от газката. На завода сигурно му струва 3 000.
                      Ех ...

                      Коментар


                      • #26
                        Това е Блейзър. Събърбана е джип с четири врати и три реда седалки...автобус цял...
                        Ами не знам бре човек, толкова струваше.
                        Аза чарковете си прав, точно така е, прост и здрав.
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #27
                          Мда. Пуста беднотия ...
                          А това се тегли изненадващо лесно с Багирата През живописните купчини чакъл натрупани от булдозерите)) Вярно, беше празно. Нямахме време да се разправяме що вместо да запали си изяде акумулаторите. Май просто не умееха да го карат.

                          Коментар


                          • #28
                            Що не погледнеш ТЛК90?

                            Коментар


                            • #29
                              A какво е TLK 70 простете за невежеството
                              Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

                              Коментар


                              • #30
                                Първоначално публикуван от quadra
                                Ето такъв :


                                6.2 дизел. Само че онзи беше без надстройката отзад - чист пикап.
                                Абе много ми е голям тоя дизел. Пък нали трябва и пред хора да се явявам с тоя камион...
                                Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X