Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ при избора на джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ при избора на джип

    Здравейте колеги,нов съм във форума,и ако може някой да ми помогне в избора на джип.Спрял съм се на daihatsu fероzа и frontera и ако може някой да ме насочи към плюсовете и минусите на двата джипа и кой е по-подходящ за пресечени терени и лоши пътища.Предварително благодаря.
    0878535960-Боби
    YAMAHA WR 400
    MITSUBISHI PAJERO 3,0 V6
    SUZUKI GRAND VITARA 1,6 16V 04

  • #2
    До: помощ при избора на джип

    Колега направете си труда да прочетете малко в съответните раздели!
    Защо трябва някой да ви храни с лъжичка в устата?
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      До: помощ при избора на джип

      Колега и в този раздел и в раздела-"дискусии по марки" има много написано.Ако нещо не си намериш и търсачката е вариант.Успех!
      [SIZE=4][COLOR=black][SIGPIC][/SIGPIC]БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО![/COLOR][/SIZE]

      Коментар


      • #4
        До: помощ при избора на джип

        за пресечен терен определено фероза

        Коментар


        • #5
          До: помощ при избора на джип

          Никога Фронтера евтин джип скъпи части и консумативи вечно ще е твои.Имал съм такова нешто голяма болест.

          Коментар


          • #6
            До: помощ при избора на джип

            Първоначално публикуван от nachko74 Преглед на мнение
            Никога Фронтера евтин джип скъпи части и консумативи вечно ще е твои.Имал съм такова нешто голяма болест.
            Мда.... Много "разбирателско" заключение.... По бензиностанциите горивото и маслото за Фронтерите го продават по-скъпо! И гумите така.... Карай Москвич, за него всичко е евтино!
            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
            Неизвестен мъдрец

            Коментар


            • #7
              До: помощ при избора на джип

              Първоначално публикуван от nachko74 Преглед на мнение
              Никога Фронтера евтин джип скъпи части и консумативи вечно ще е твои.Имал съм такова нешто голяма болест.
              Айде още 1....абе хора ся, че вие сте попадали на коптори не се отнася за всички коли...все едно аз да почна да храня всяка друга кола която ми се е разваляла или просто предишния собственик е бил мърляч...
              А сега по темата...Според мен избора определено клони към Фронтерата...ако имаш възможност и за Фронтера Б просто перфект...Ако колата си гледана като хора, мога да кажа, че т'ва е един изключително здрав и непретенциозен автомобил с не лоши показатели на пътя и извън него...Ако работата обаче опира до повече юркане в гора може би е по добре Ферозата, че е по малка и по лесно ще се провира м/у дърветата, но аз нали съм пристрастен пак бих си взел Фронти...
              Иначе си знаеш - което ти легне на сърцето...и кола и жена(втора ръка) само на късмет...
              Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

              Коментар


              • #8
                До: Помощ при избора на джип

                Така е, ако си намериш читава фронтерка няма да имаш ядове.Лично аз ще избера нея

                Коментар


                • #9
                  До: Помощ при избора на джип

                  Според мен и двата не стават ,без да се обиждате...
                  0887 526 564/ 0897 933 755 /

                  Коментар


                  • #10
                    До: Помощ при избора на джип

                    Първоначално публикуван от borkir Преглед на мнение
                    Здравейте колеги,нов съм във форума,и ако може някой да ми помогне в избора на джип.Спрял съм се на daihatsu fероzа и frontera и ако може някой да ме насочи към плюсовете и минусите на двата джипа и кой е по-подходящ за пресечени терени и лоши пътища.Предварително благодаря.
                    То следващия ти въпрос ще бъде Фронтера или митсубиши,после него ще сравниш с Г класа и т.н.

                    На въпроса ти.Едната от тези коли е два пъти по-скъпа от другата(ако са в еднакво техническо състояние разбира се).Ти какво питаш.Я кажи ,колко пари си приготвил и тогава ще тръгне дебата,че то освен тези коли има и други.
                    Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                    NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                    Коментар


                    • #11
                      До: Помощ при избора на джип

                      Пепи, то е ясно с какви пари разполага: 3-4 К ... Лошото е, че с тях нищо читаво не може да намери, освен ако не попадне на някой закъсал продавач.
                      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                      Неизвестен мъдрец

                      Коментар


                      • #12
                        До: Помощ при избора на джип

                        Като гледам откога му е последния и единствен пост май няма смисъл от дебат....
                        Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                        Honda CB 919 Hornet
                        0898849413-Светльо
                        Кръвна Група: 0+

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X