Обява

Свий
Няма добавени обяви.

500м. черен път

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: 500м. черен път

    Абе махнете allroad a,това е скъпо.На 20-30 см.може да се справи и старата А 4ка куатро ,за по-новите предполагам също.От тех не съм карал.Ма си е друго по от височко да гледаш на преспите.
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • От: 500м. черен път

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Кое е скъпа на мл?
      Например в сравнение с олрода?
      Нищо, горе-долу, ма за олроуда всички знаят, а за МЛ - не. Че, примерно, едно нормално обслужване на окачването, някой тампон, някой шарнир, носач, нежели ароматисьор, и си на цената на 1-2 голф тройки запазени.

      Коментар


      • От: 500м. черен път

        Първоначално публикуван от mikivt Преглед на мнение
        Нищо, горе-долу, ма за олроуда всички знаят, а за МЛ - не. Че, примерно, едно нормално обслужване на окачването, някой тампон, някой шарнир, носач, нежели ароматисьор, и си на цената на 1-2 голф тройки запазени.
        Ся, то верно че гоуфа струва преко сили 1к но все пак
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: 500м. черен път

          Амортисьори например:
          https://www.autodoc.bg/rezervni-chas...70-cdi-163-113
          За леката ми кола са по-скъпи.....
          Венцислав Петров
          Горното е изцяло мое лично мнение, с което не ангажирам никое друго лице.
          Рекстън 2 2.7 165 к.с. ; Лагуна купе 2.0 dci 210 к.с.
          0889 62 8четири 6четири

          Коментар


          • От: 500м. черен път

            Колеги имам МЛ 270 2003та... скъпото общо взето са гумите. Определено цените на частите са по евтини от на едно Ауди А6 да речем от същата година но е 1000 пъти по ремонтопригоден и по непретенциозен. А и смело мога да кажа че и разхода ако не го караш само с газ до дупка е много приличен. Като минус мога да кажа две неща, тромав на магистрала и изпреварване и ръждясва купето... рамата за сметка на това е като на камион. Кара се по лестно от лека кола а върви доста добре и по черни пътища. За парите си определено си заслужава според мен.
            0-

            Коментар


            • От: 500м. черен път

              А кажи им,че не ми вярват и на мен, скъпо било и не им разбирали......на МЛа ли?Скьпа му емблемата,беше то едно време Малееееее,сега вече в сравнение с много други е просто и яко,минаха ония години в които нямаше как да го сравниш в 80ка или Патрул,тия вече теудно им се намират живи роднини,за парите да не говорим.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: 500м. черен път

                То зависи и колко е издръжливо окачването... С тия десетина хиляди километра на година и без сериозен тормоз извън пътя... Може и доста да се проточи във времето даването на пари по окачването.
                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                Коментар


                • От: 500м. черен път

                  Скапана марка тук е 31 долара,средна ръка 60,нов Билщайн 100,на Москвич колко са?
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: 500м. черен път

                    Човека потдържа в момента две коли.Мл ще е по евтино
                    Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                    Коментар


                    • От: 500м. черен път

                      Забравих да напиша още един плюс, трудно се намира морга дето няма части за него и маистор дето не му разбира... и още един минусброните са гадни че не се лепят и трудно се намират.
                      0-

                      Коментар


                      • От: 500м. черен път

                        Като на почти всеки Бенц след 2000та, някой път се изправят с гореща вода или въздух,но цепена ли е си е кекава пластмаса,няма и много доработки за тия / да перна и аз един от монусите /.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: 500м. черен път

                          Първоначално публикуван от градско чедо Преглед на мнение
                          Мисля да се огранича с новото возило с хубави гуми + вериги и лопатка в багажника + дамаджана ракия в къщата, в случай че опра до местния тракторист.
                          Влязъл си в духа на темата. Особено с ракията...

                          Сериозно-някое МПС с възможност за ръчно(или хайде да не е ръчно, може и с копче) принудително включване на 4х4 системата, като тя да разчита на механика, а не на електроника, с по-добри гуми е точно подходящия компромис според заданието от първия пост.

                          Само "лопатката" трябва да стане голяма, сериозна лопата. От тези за зърно или сняг-големи, и задължително от ламарина. Пластмасовитъе са за в града, дето ако се счупи(а тя се чупи задължително, и по правило-още в началото)-железарията е на максимум 10 минути пеш, и се връщаш с правилната лопата.
                          В дълбок сняг нищо не помага както лопатата. Нито гуми, нито блокажи... Единствено портални мостове, ама това е мнооого далеч от темата.
                          А и щом тези 500 метра ще се слизат по надолнище-една яка засилка в началото, и може да се слезе до долу без никакви ядове. Само трябва да се поддържа инерцията с повечко газ.

                          Абе "сичката газ" е решение на много проблеми.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: 500м. черен път

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            Стария мл е чук без дръжка. В момента са евтини.
                            Автомата е много добър.
                            Големия дизел не та трябва - скъп за ремонт.
                            След фейслифта W163 има ли някакви значителни подобрения, или няма значение? Ръждата по-малко ли е?

                            Коментар


                            • От: 500м. черен път

                              Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
                              Забравих да напиша още един плюс, трудно се намира морга дето няма части за него и маистор дето не му разбира... и още един минусброните са гадни че не се лепят и трудно се намират.
                              Лепят се. Ебава е, но става, стига да не се гони изглед като за шоурум
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: 500м. черен път

                                Колега аз проблема с изгледа го реших след първите две ходения на риба... просто се издра и боята и вече не ми пука и си ги карам спукани....
                                0-

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X